طرح
0 -

"اختلافات" کارخانه ریسباف را به حاشیه راند

طرح "موزه بزرگ اصفهان" همچنان مسکوت

طرح
17 مهر 1397, 12:02 / کد خبر:58680
رئیس انجمن موزه داران استان اصفهان گفت: طرح تبدیل کارخانه ریسباف به موزه بزرگ اصفهان کاملا مسکوت مانده و به حاشیه رانده شده است.
رئیس انجمن موزه داران استان اصفهان گفت: طرح تبدیل کارخانه ریسباف به موزه بزرگ اصفهان کاملا مسکوت مانده و به حاشیه رانده شده است.
عباس نکویی در گفت وگو با تسنیم با اشاره به وضعیت طرح موزه بزرگ اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر پیگیری‌های انجمن برای جلسه با استاندار پیرامون موضوع کارخانه ریسباف به جایی نرسیده و این طرح کاملا مسکوت مانده است.
وی تصریح کرد: در آخرین جلسه پیرامون کارخانه ریسباف با استاندار قبل اصفهان مصوبه ای دریافت شد و در این زمینه 2 کارگروه کشوری و استانی تشکیل و قرار بود طرح موزه بزرگ اصفهان به مسابقه بین المللی گذاشته شود.
رئیس انجمن موزه داران استان اصفهان گفت: خاطرم هست که این موضوع رسانه ای شد و بیلبورد خیلی بزرگ هم جلوی خود استانداری نصب شد که قرار است این کارخانه به موزه بزرگ اصفهان تبدیل شود.
وی افزود: بعد از آن جلسه و با آمدن استاندار جدید این موضوع به حاشیه رانده شد و اختلافاتی که بانک ملی با راه و شهرسازی بر سر قیمت پیدا کردند، سبب شد مجدد کارخانه ریسباف به بانک ملی برگشت داده شود و این موضوع بیش از پیش به حاشیه رود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 26 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics