زیباکلام ۳.۸ میلیارد؛ دایی ۱۱ میلیارد تومان
0 -

منبع آگاه در بنیاد مسکن خبر داد:

زیباکلام ۳.۸ میلیارد؛ دایی ۱۱ میلیارد تومان

زیباکلام ۳.۸ میلیارد؛ دایی ۱۱ میلیارد تومان
17 مهر 1397, 13:33 / کد خبر:58704
یک منبع آگاه در بنیاد مسکن به مهر گفت: دایی و زیباکلام، در خصوص نحوه هزینه کرد آورده های مردمی برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با بنیاد مسکن هماهنگی کامل دارند.

یک منبع آگاه در بنیاد مسکن به مهر گفت: دایی و زیباکلام، در خصوص نحوه هزینه کرد آورده های مردمی برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با بنیاد مسکن هماهنگی کامل دارند.

به گزارش مهر، در روزهای اخیر خبرهایی منتشر شد که پلیس آگاهی، صادق زیباکلام و علی دایی به عنوان دو فردی که بیشترین مبالغ را از مردم بابت بازسازی مناطق زلزله استان کرمانشاه در آبان ماه سال گذشته جمع آوری کرده اند، احضار و بابت نحوه هزینه کرد این مبالغ از آنها سؤالاتی کرده است.

یک منبع آگاه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که نخواست نامش فاش شود، در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره مسائلی که برای برخی سلبریتی هایی که اقدام به جمع آوری منابع مالی برای بازسازی مناطق زلزله زده سال گذشته استان کرمانشاه از سوی دستگاه های انتظامی و قضایی پیش آمده، اظهار داشت: برخی از کسانی که اقدام به جمع آوری پول از مردم کردند مانند صادق زیباکلام آمدند و با بنیاد مسکن تفاهم نامه امضا کردند.

وی ادامه داد: زیباکلام کار خوبی کرد و در بحث ساخت و ساز مسکن که متولی ندارد، وارد نشده است. بلکه در مباحث زیربنایی روستاها مانند تصفیه فاضلاب، انرژی خورشیدی، آبیاری قطره ای و امثال اینها وارد شده است. تا به جال کارهایی هم کرده و منتظر است تا وارد این فعالیت ها شود. طرح او هم آماده است. نحوه هزینه کرد هم کاملا مشخص است.

این منبع آگاه تأکید کرد: علی دایی هم با ما هماهنگ است و بازسازی دو روستا را در اختیار گرفته است. برای اینکه مستقیم برای مردم نسازد، قرار شده با پول مردم کار کند و به جای پولی که مردم به عنوان آورده خودشان برای بازسازی پرداخت کرده اند، آقای دایی به همان میزان پرداخت خواهد کرد.

وی یادآور شد: خانم نرگس کلباسی هم در حال انجام کارهایی از این دست است. اینها کاملا با ما هماهنگ هستند و می دانیم دارن چه کاری انجام می دهند.

این مقام مسئول در بنیاد مسکن تصریح کرد: به جز این افراد سلبریتی دیگری نداشتیم که اقدام به کارهای مشابه کند. من شنیده ام که یکی از افراد مشهور در حال احداث خانه فرهنگ در داخل شهر است. ولی اصلی ترین اقدامات مربوط به این سه نفر است که در هماهنگی کامل با بنیاد مسکن قرار دارند و کارهایشان کنترل شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که مبالغی که این افراد از مردم برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه جمع آوری کرده اند، گفت: در خصوص منابعی که در اختیار خانم کلباسی است، اطلاعی ندارم ولی علی دایی حدود ۱۱ میلیارد تومان پول جمع کرد. زیباکلام هم ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان جمع کرد که گفت ۸۰۰ میلیون تومان را برای دوجداره کردن در و پنجره منازل جدید مردم تخصیص می دهم. ۳ میلیارد تومان مابقی را هم برای راه اندازی سیستم فاضلاب و انرژی خورشیدی و آبیاری قطره ای کنار گذاشته است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 26 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics