پیامک هایی با متن های تهدید آمیز، توهین ‌‌و فحش به وفور برای ما ارسال می شود
0 -

بهروز نعمتی:

پیامک هایی با متن های تهدید آمیز، توهین ‌‌و فحش به وفور برای ما ارسال می شود

پیامک هایی با متن های تهدید آمیز، توهین ‌‌و فحش به وفور برای ما ارسال می شود
18 مهر 1397, 10:50 / کد خبر:58786
نمایندگان تهران و اردبیل از دریافت پیامک‌های تهدید آمیز بعد از تصویب CFT خبر دادند.
نمایندگان تهران و اردبیل از دریافت پیامک‌های تهدید آمیز بعد از تصویب CFT خبر دادند.
دو تن از نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با عصر ایران اعلام کردند که بعد از تصویب CFT  پیامک‌های تهدید آمیز دریافت کرده‌اند.
بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به ارسال پیامک های تهدید آمیزقبل و بعد از تصویب  CFT به خبرنگار عصر ایران گفت:قبل ‌وبعد از تصویب لایحه، پیام های تهدید آمیز برای ما ارسال شده است و دوستان در نهادهای ذی‌ریط باید این مسئله را بررسی کنند.
نماینده تهران در مجلس  در مورد بررسی این موضوع در هیات رییسه اظهار داشت : اگر نمایندگان درخواستی برای ورود هیات ریسه به این موضوع داشته باشند ما ورود می کنیم ولی هنوز چنین درخواستی از طرف نمایندگان مطرح نشده است .
نعمتی بیان کرد: برای بنده که در موافقت با لایحه صحبت کردم پیامک های با متن های تهدید آمیز، توهین ‌‌و فحش به وفور ارسال می شود که جای تاسف دارد .
همچنین محمد فیضی نماینده اردبیل نیز که در موافقت با این لایحه صحبت کرد در گفت‌وگو با عصر ایران گفت : روزانه بالای ۵۰۰ پیامک با متن‌های توهین ،تهدید و افترا و تهمت دریافت می کنم. جالب است که این پیامک ها به نام برای من ارسال می شود .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اظهار داشت : ما از هیات رئیسه مجلس می خواهیم که به این موضوع ورود پیدا کند. در پیامک‌ها از مجلس به عنوان دارالمنافقین نام برده شده است و لازم است هیات ریسه پیگیری‌های لازم را انجام دهد، مجلس خانه ملت است و دارالمنافقین  جاهای است که این افکار تولید می شود .
فیضی بیان کرد : مثلا برای خود من واژه های همانند «ابله،خائن به وطن ،در انتخابات بعدی به خدمتت می‌رسیم ،فکر نکن که همدیگر را ملاقات نمی کنیم »در پیامک ها به کار برده اند.
وی خاطر نشان کرد:مثلا در پیامک ها نوشته شده است «خفت و‌خواری در این دنیا و عذاب آخرت قسمت تان شود،انشالله  پولی که از طریق نمایندگانی دریافت می کنید خرج دوا و درمان شود، فیضی جون باطن خودت را نمایان کردی ،انشالا جایگاه‌ات جای لعن ابدی باشد»
این عضو فراکسیون امید گفت : قرار نیست تصمیمی را که اکثریت مردم گرفته اند عده ای آن را زیر سوال ببرند چراکه بدنه مردم از تصویب CFT  راضی هستند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
26 آذر 1397 10:17
مهمان:
ماشاالله با این تخصیص نجومی وکلان بودجه های فرهنگی هرساله به خواص!؟ونهادهای به اصطلاح فرهنگی زیرمجموعه آقایان!وذبح وقربانی کردن بودجه های عمرانی که ضامن اشتغالزائی طبقه جوان میتواندباشد واستمراربیکاری طبقه جوان جویای کار که همچنان درتعقیب آمال وآرزوهایشان باید له له زده وتا میانسالی بایدجیره خوار سفره پدرانشان باشند وفکر ازدواج ودارای اولادشدن  وبهره مندی ازیک زندگی سالم ونرمال ومتعارف را ازمخیله خود خارج نمایند باید وضعیت فرهنگی جامعه ونهادها بحدی ارتقاء یافته باشد که به نمایندگان مردم پیامک ناسزا بفرستند  وازتعقیب ومجازات هم مصون باشند.....نمیدانم چرا یکباره یاد اسیدپاشی های اصفهان وحمله به مطهری وقتلهای زنجیره ای افتادم راستی موضع روزنامه کیهان دراین خصوص چیست آیا این عمل فرهنگی!؟! هم کارعوامل سیا وموساد میباشد؟1
0 -
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت 98، شماره 3493 ؛ 04 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین