سیاوش یزدانی: برای پیشرفت، سپاهان را انتخاب کردم
0 -

سیاوش یزدانی: برای پیشرفت، سپاهان را انتخاب کردم

سیاوش یزدانی: برای پیشرفت، سپاهان را انتخاب کردم
4 خرداد 1396, 09:06 / کد خبر:5893
بازیکن مشهدی تیم سپاهان اصفهان گفت:برای پیشرفت فوتبال تصمیم گرفتم سپاهان را به عنوان تیم جدید خود انتخاب کنم، همچنین حضور کرانچار یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب سپاهان بود.


سیاوش یزدانی در گفت و با ایسنا، درخصوص پیوستن به سپاهان اظهار کرد: سه فصل را در تیم پیکان تهران سپری کردم، باتوجه به اینکه برای آینده فوتبالی خود برنامه داشتم تصمیم گرفتم برای پیشرفت به سپاهان بپیوندم.

وی ادامه داد: یکی از دلالیل انتخاب سپاهان، حضور زلاتکو کرانچار سرمربی موفق این تیم بود، زیرا اعتقاد دارم تیم‌های تحت نظر کرانچار فوتبال زیبا و روی زمین را ارائه می دهند.

یزدانی درخصوص دریافت پیشنهاد از سرخابی‌های پایتخت پس از پایان فصل و انتخاب سپاهان به عنوان تیم جدیدش گفت:پیشنهادهای خوبی از دوتیم استقلال و پرسپولیس داشتم ولی باید این موضوع را یادآور شوم که به هیچ عنوان به خاطر رفاقت با بازیکن خاصی به تیمی ملحق نخواهم شد و سپاهان رابه دلیل حضور مربی سرشناس و برای پیشرفت فوتبال خود این تیم را انتخاب کردم.

وی تصریح کرد: با مربیان گذشته خود مشورت کردم،خوشحال هستم که بهترین تصمیم را برای پیوستن به این تیم اتخاذ کردم.

بازیکن جدید سپاهان درخصوص شرایط این تیم برای فصل جدیدعنوان کرد:تا جایی که اطلاع دارم، سیاست باشگاه در این فصل جذب بازیکنان جوان است و قطعا سپاهان در سال‌های آینده مدعی اصلی قهرمانی خواهدبود.

وی درخصوص قراردادش با تیم سپاهان ادامه داد:قرار دادم با تیم سپاهان دوساله است و تلاش خود را خواهم‌کرد که در این تیم روزهای خوبی را سپری کنم.

بازیکن مشهدی تیم سپاهان در خصوص پیشرفت بازیکنان مشهدی تصریح کرد: با وجود اینکه دو نماینده از استان خراسان رضوی در لیگ برتر حضور دارند ولی متاسفانه مشکلات فوتبال استان سبب شده تا پیشرفت خاصی در فوتبال خراسان ایجاد نشود.بازیکنان مشهدی برای پیشرفت و دیده شدن باید از فوتبال استان خارج شوند، قطعا اگر در سایر تیم ها حضور داشته‌باشند شرایط بهتری را تجربه خواهندکرد.

مدافع جدید تیم سپاهان اظهار کرد:درحال حاضر به فکر پیشرفت فوتبال خود هستم و به هیچ عنوان به فوتبال خراسان برنخواهم‌گشت، زیرا قطعا پسرفت خواهم‌کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸، شماره 3654 ؛ 23 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین