کمربند شمالی خوراسگان با اعتبار ۳۶ میلیارد تومان امسال آزادسازی می شود
0 -

تلاش جهادی/ جهش عمرانی نصف جهان

کمربند شمالی خوراسگان با اعتبار ۳۶ میلیارد تومان امسال آزادسازی می شود

کمربند شمالی خوراسگان با اعتبار ۳۶ میلیارد تومان امسال آزادسازی می شود
4 خرداد 1396, 10:51 / کد خبر:5912
مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان گفت: در سال جاری برای آزادسازی کمربند شمالی خوراسگان ۳۶ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

به گزارش  خبرگزاری ایمنا، احداث کمربند شمالی خوراسگان یکی از ابر پروژه های منطقه ۱۵ است که با اجرای این پروژه خیابان جی نفسی تازه می کند.

همچنین  با احداث این پروژه افرادی که قصد عزیمت به باغ رضوان، میدان میوه و تره بار و شرق اصفهان را دارند به جای عبور از خیابان جی برای کاهش ترافیک می توانند از کمربند شمالی اصفهان عبور کنند.

رضا مختاری مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان در این باره  گفت: احداث کمربند شمالی خوراسگان از انتهای خیابان سلمان آغاز و با عبور از خیابان های الله اکبر، شهدای ابر، لاله ، ستار و کنگاز  به بزرگراه شهید آقابابایی منتهی می شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر آزادسازی این پروژه در دست اجراست، تصریح کرد: اگر شهروندان همکاری های لازم را با شهرداری داشته باشند، به طور حتم آزادسازی این پروژه به زودی تکمیل می شود.

مدیر منطقه ۱۵ با اشاره به اینکه آزادسازی این پروژه تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت داشته است، افزود: در سال جاری برای آزادسازی این پروژه نیز  ۳۶ میلیارد تومان و برای اجرایی آن نیز با اعتبار ۱۴ میلیاردتومان در نظر گرفته شده است.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸، شماره 3678 ؛ 21 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین