محمدی: امیدوارم اشتباهات داوری و بدشانسی، دست از سر ذوب‌آهن بردارد
0 -

تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم

محمدی: امیدوارم اشتباهات داوری و بدشانسی، دست از سر ذوب‌آهن بردارد

محمدی: امیدوارم اشتباهات داوری و بدشانسی، دست از سر ذوب‌آهن بردارد
22 مهر 1397, 10:53 / کد خبر:59124
هادی محمدی مدافع میانی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر بدشانسی‌ها و اشتباهات داوری دست از سرمان بردارند تیم خوبی داریم.
هادی محمدی مدافع میانی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر بدشانسی‌ها و اشتباهات داوری دست از سرمان بردارند تیم خوبی داریم.
هادی محمدی در گفت‌و‌گو با تسنیم در خصوص وضعیت این روزهای ذوب‌آهن گفت: در تعطیلات تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و چند روز اول در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین کردیم و همه چیز جلو رفت. چند روزی شرایط آب و هوایی و بارش باران کمی ما را دچار مشکل کرد اما در مجموع آماده بازی مقابل سپیدرود رشت هستیم. در این مدت دو بازی دوستانه برای تیم تعیین شده که یکی از آنها در هفته گذشته مقابل امیدهایمان با پیروزی پرگل به پایان رسید و بازی دیگر هم مقابل نفت مسجدسلیمان بود.
وی در مورد حضور بازیکنان جدید در ذوب‌آهن از جمله رحیم زهیوی و ارسلان مطهری و بازگشت حبیب زاده به تمرینات تأکید کرد: ذوب آهن بازیکنان خوبی در خط حمله جذب کرده که هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فوتبالی فوتبالیست‌های خوبی هستند. زهیوی بازیکن خوبی است و ارسلان نیز که هم‎تیمی سابقم در تراکتورسازی بود. حبیب‌زاده هم در مقطعی مصدوم شد و اکنون شرایط مناسبی برای بازی پیدا کرده است. همه بازیکنان در ذوب آهن در حد این تیم هستند و اینکه رقابت در تمام پست‌ها ایجاد می‌شود خیلی خوب است، این موضوع سبب می‌شود بچه‌ها در تمرینات خوب کار کنند تا بهترین برای ذوب آهن رقم بخورد.
محمدی خاطرنشان کرد: اگر بدشانسی‌ها و اشتباهات داوری دست از سرمان بردارند تیم خوبی داریم و می‌توانیم همانند سال های گذشته مدعی باشیم کما اینکه اکنون هم جز مدعیان هستیم. در بازی مقابل استقلال خوزستان 10 موقعیت گل داشتیم اما توپ‌هایمان گل نشد که آنها در هفته بعد مقابل تراکتورسازی 6 گل از این تیم دریافت کردند یا بازی با صنعت که می‌توانستیم حداقل 5 گل بزنیم اما نشد و بازی مساوی شد. امتیازات زیادی از دست دادیم اما امیدواریم این بدشانسی‌ها دست از سر تیم ما بردارد و در هفته نهم در رشت سپیدرود را شکست بدهیم و برگشت خوبی داشته باشیم.
وی در مورد دیدار هفته نهم و رویارویی با شاگردان علی کریمی گفت: کریمی هم بازیکن خوبی بود و الان هم مربی جوان و با انگیزه‌ای است. باید بگویم سپیدرود تیم با ریشه‌ای در شمال کشور است. زمانی که در داماش گیلان بازی می کردم این را می دیدم که مردم چقدر با عشق این تیم را حمایت می‌کنند و دوستش دارند. این تیم بازیکنان خوبی دارد و همین کار ما در آنجا خیلی سخت خواهد کرد. ما به اینکه آنها در انتهای جدول هستند نگاه نمی کنیم و سپیدرود می خواهد هرطور شده در خانه خودش امتیاز بگیرد.
مدافع ذوب‌آهن عنوان کرد: بازی ما زمین چمن مصنوعی است و ما چون زمین تمرینی‌مان جز بهترین زمین تمرین‌های ایران است و اکثرا روی زمین بازی می کنیم کار دشواری در این بازی داریم. امیدوارم در این بازی سالم از زمین بیرون بیاییم و 3 امتیاز این بازی را هم کسب کنیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 19 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین