زیباترین انواع مدل مانتو عقد محضری جدید
-1 -

زیباترین انواع مدل مانتو عقد محضری جدید

زیباترین انواع مدل مانتو عقد محضری جدید
23 مهر 1397, 12:41 / کد خبر:59284
مانتو عقد محضری معمولا به رنگ سفید، شیری، نباتی و با جزئیات کار شده به شکل مروارید دوزی، گیپور و تور، از جنس حریر و ... تولید می‌شود. مانتو عقد گیپور و تور، مانتو ساده، مانتو عقد مروارید دوزی شده و مانتو سنگ دوزی شده جدیدترین مدل‌های موجود در بازار هستند.
مجله ستاره: مانتو عقد محضری معمولا به رنگ سفید، شیری، نباتی و با جزئیات کار شده به شکل مروارید دوزی، گیپور و تور، از جنس حریر و ... تولید می‌شود. مانتو عقد گیپور و تور، مانتو ساده، مانتو عقد مروارید دوزی شده و مانتو سنگ دوزی شده جدیدترین مدل‌های موجود در بازار هستند.

 در زمان‌های گذشته برای عقد، معمولا عاقد را برای جاری کردن خطبه عقد به جشن عقد دعوت می‌کردند، امروزه تشریفات عروسی از جمله عقد به گونه‌ای تغییر یافته است. این تغییرات معایب و محاسن خاص خود را به همراه خواهد داشت. بزرگترین عیب آن این است که حالا علاوه بر لباس عقد باید به دنبال مانتو یا لباس مناسب برای عقد محضری هم باشیم! در ادامه با نمونه‌های بی‌نظیری از انواع مانتو‌ عقد محضری که توسط بهترین طراحان مد و زیبایی طراحی شده‌اند آشنا خواهیم شد.

 مدل مانتو عقد مورد علاقه شما در این لیست کدام است؟ شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه در بخش "ارسال نظر" با ما به اشتراک بگذارید.
برای دیدن سایر مدل مانتو ها کلیک کنید
برای دیدن سایر مدل مانتو عقد کلیک کنید
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98، شماره 3490 ؛ 29 فروردین 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین