جزییات انتقام آتشین خواستگار کینه جوی
0 -

جزییات انتقام آتشین خواستگار کینه جوی

جزییات انتقام آتشین خواستگار کینه جوی
23 مهر 1397, 13:49 / کد خبر:59299
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری خواستگاری کینه جوی خبر داد که بواسطه شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه اش به شیوه‌ای آتشین اقدام به گرفتن انتقام کرده است.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری خواستگاری کینه جوی خبر داد که بواسطه شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه اش به شیوه‌ای آتشین اقدام به گرفتن انتقام کرده است.

به گزارش  میزان سرهنگ علی ولیپور گودرزی، گفت: ۲۶ شهریور ماه وقوع یک فقره آتش سوزی در خیابان چهارباغ غربی به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض و ایستگاه آتش نشانی اعلام شد.

با حضور مأمورین در محل مشخص شد یک خودرو سواری دچار حریق و آتش سوزی شده که در پایان عملیات اطفای حریق، کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلام کردند که حریق عمدی است.

با اعلام نظریه کارشناسی مبنی بر عمدی بودن آتش سوزی، پرونده مقدماتی با موضوع "حریق عمدی" تشکیل و جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات از شاکی پرونده که خانمی حدودا ۳۵ ساله است، وی در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که هیچ اختلاف مالی و یا شخصی با کسی ندارد. همزمان، کارآگاهان اداره شانزدهم با مراجعه به محل وقوع حریق عمدی مورد به شناسایی یک دوربین مداربسته مشرِف به محل آتش سوزی شدند؛ بلافاصله تصاویر بدست آمده از دوربین مداربسته مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسایی دو جوانی شدند که یکی از آن‌ها با در دست داشتن یک بطری به ماشین شاکیه نزدیک شده و پس از آتش زدن خودرو به سرعت از محل دور می‌شوند.

با بدست آمدن تصاویر مستند از لحظه‌ی آتش زدن خودرو، تصاویر این دو مرد جوان به رؤیت شاکیه رسید که بلافاصله یکی از آن‌ها بنام اسماعیل مورد شناسایی قرار گرفت. شاکیه در حالیکه در اظهارات اولیه باور نمی‌کرد حریق عمدی خودرو شخصی اش توسط یکی از بستگانش انجام شده باشد، به کارآگاهان گفت:: "چند سال پیش اسماعیل از من درخواست ازدواج کرد، اما به واسطه‌ی شناختی که از اخلاق وی داشتم و در میان بستگان نیز اسماعیل به عنوان جوانی بداخلاق شناخته شده بود، با پیشنهاد ازدواج وی مخالفت کردم، اما به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم که او پس از گذشت چند سال اقدام به آتش زدن خودرو من کند".

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت اسماعیل در شهرستان کرج، با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان مراجعه ۲۲ مهرماه موفق به دستگیری اسماعیل شدند.

اسماعیل در اظهارات اولیه منکر آتش زدن خودرو شاکیه شد، اما زمانیکه فیلم لحظه‌ی آتش زدن خودرو برایش پخش شد به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافاتش صراحتا به کارآگاهان عنوان داشت که با انگیزه انتقام گیری از شاکیه اقدام به این کار کرده است.

اسماعیل با معرفی یکی از دوستانش بنام سیامک به عنوان شخصی که در روز آتش زدن خودرو همراهش بوده، عنوان داشت: " با خودرو شخصی بنده و بهمراه سیامک از کرج به تهران آمدیم و پس از نزدیک شدن به محل سکونت  دو نفری از ماشین پیاده شده و ... ".

با شناسایی سیامک به عنوان دیگر متهم پرونده که متهم اصلی پرونده را در زمان ایجاد حریق عمدی همراهی کرده، وی نیز دستگیر و درهمان تحقیقات اولیه صراحتا به مشارکت خود در حریق عمدی خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با تکمیل پرونده، متهمین با صدور قرار قانونی از سوی شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۵ تهران روانه زندان شدند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98، شماره 3490 ؛ 29 فروردین 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین