بیست و ششمین قطار گردشگری وارد اصفهان شد
0 -

بیست و ششمین قطار گردشگری وارد اصفهان شد

بیست و ششمین قطار گردشگری وارد اصفهان شد
23 مهر 1397, 14:56 / کد خبر:59316
صبح امروز بیست و ششمین قطار گردشگری با عنوان قلب ایران وارد اصفهان شد.
صبح امروز بیست و ششمین قطار گردشگری با عنوان قلب ایران وارد اصفهان شد.
به گزارش تسنیم ، کسانی که اهل سفر هستند، مسافرت با قطار را به عنوان یکی از امن‌ترین واسیل حمل و نقل می‌دانند، وسیله‌ای که در خود خدمات زیادی برای مسافران قائل می‌شود.
از جذاب‌ترین ویژگی‌های قطار آن است که در طول سفر می‌توانید به واگن رستوران رفته و غذای دلخواهتان را سفارش دهید و همان‌جا بخورید یا در صندلی خود بنشینید و فیلم مورد علاقه‌تان را ببینید، کتاب بخوانید، آهنگ دلخواه‌تان را گوش کنید.
قطار جزء معدود وسایل نقلیه‌ای است که با طبیعت سازگار است و باعث آسیب به محیط‌زیست نمی‌شود. بنابراین جز یکی از کامل‌ترین گزینه‌های سفر محسوب می‌شود.
اگر سفر گردشگری داخلی برای شناخت بهتر جذابیت‌ای کشورمان باشد سفر با قطار لذت بیشتری پیدا می‌کند، داخل کشورمان به قدری ناشناخته دارد که برای بازدید از آن‌ها ماه‌ها طول می‌کشد. اما حالا قرار است بیست و ششمین قطار گردشگری داخلی به اصفهان آمد تا رونق اقتصادی نیز ایجاد کند.
صبح امروز بیست و ششمین قطار گردشگری با عنوان قلب ایران وارد اصفهان شد، گردشگران این قطار از کشورهای آمریکا، استرالیا، آلمان، روسیه، سنگاپور و مالزی هستند.
این قطار 32 مسافر و 34 خدمه روسی دارد که به منظور بازدید از مکان‌های تاریخی و مراکز گردشگری شهرهای مشهد، راین، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز، اراک، شوش، تهران سفر کرده‌اند.
این مسافران امروز از بناهای تاریخی اصفهان بازدید می‌کنند و با نوع معماری و هنر اصیل ایرانی آشنا می‌شوند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98، شماره 3490 ؛ 29 فروردین 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین