قتل راننده تیبا با ضربه قمه حوالی مترو آزادگان
0 -

قتل راننده تیبا با ضربه قمه حوالی مترو آزادگان

قتل راننده تیبا با ضربه قمه حوالی مترو آزادگان
23 مهر 1397, 15:01 / کد خبر:59318
درگیری چند راننده حوالی ایستگاه مترو آزادگان منجر به قتل یکی از آنها شد.
درگیری چند راننده حوالی ایستگاه مترو آزادگان منجر به قتل یکی از آنها شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 16:35 روز گذشته (21 مهر جاری) مأموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر (عج) با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد جوانی طی یک درگیری با ضربه قمه از ناحیه قلب مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان ضیائیان به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.
دقایقی بعد از اعلام این خبر سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل حادثه و صحنه جرم (حوالی ایستگاه مترو آزادگان) حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.
بررسی اولیه نشان داد مقتول (راننده تیبا) و دوست وی (راننده پژو 404) مسافرکِش بوده و برای سوار کردن مسافر حوالی ایستگاه مترو آزادگان با خودروهایشان توقف کرده بودند که در این حین راننده یک خودروی وانت‌پراید از مقابل یک پارکینگ خارج شده و به رانندگان تیبا و پژو 405 درباره سدمعبر آنها معترض و همین اتفاق منجر به بروز درگیری بین راننده وانت‌پراید و دو راننده مسافرکش شده بود.
راننده وانت‌پراید با قمه یک ضربه به صورت راننده پژو 405 و یک ضربه به قلب راننده تیبا زده و از محل متواری شده بود.
در نهایت با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای بازداشت متهم فراری ادامه دارد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
25 مهر 1397 15:29
مهمان:
این رانندگان مسافرکش و برخی از تاکسیها واقعا مزاحم و بعضا اعصاب خوردکن هستند و انگار خیابان را خریده‌اند و با هم متحد هستند و هر کس اعتراض کند او را کتک میزنند ولی اینبار گویا ماجرا برعکس شده. سد معبر و زورگویی و فحاشی در بین رانندگان مسافرکش و تاکسی برای مردم آزار دهنده و غیر قابل تحمل شده دیگه. کاش رسیدگی میشد.
0 -
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت 98، شماره 3493 ؛ 04 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 4 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین