ابطحی : «معاون اول» می‌خواهد باز هم در قدرت بماند
0 -

وعده می‌دادند بیاییم یک بیکار هم نخواهد ماند

ابطحی : «معاون اول» می‌خواهد باز هم در قدرت بماند

ابطحی : «معاون اول» می‌خواهد باز هم در قدرت بماند
30 مهر 1397, 10:44 / کد خبر:60359
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخنان روز گذشته معاون اول رئیس‌جمهور گفت: جهانگیری می‌خواهد خودش را برای دوره‌های بعدی حفظ کند.
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخنان روز گذشته معاون اول رئیس‌جمهور گفت: جهانگیری می‌خواهد خودش را برای دوره‌های بعدی حفظ کند.

محمدجواد ابطحی امروز در گفت‌وگو با فارس با انتقاد از سخنان روز گذشته معاون اول رئیس‌جمهور اظهار داشت: صحبت‌هایی که اخیراً جهانگیری، شریعتی، آخوندی و نوبخت مطرح می‌کنند این طور وانمود می‌کند که دولت مردان در اجرای وعده‌ها و امیدوار کردن مردم به برجام، سرخورده شده‌اند.

وی با بیان این که سطح نارضایتی از دولت افزایش یافته و حتی در تهران محبوبیت رئیس‌جمهور کاهش پیدا کرده است، افزود: این صحبت‌ها فرار رو به جلوست، گویی این افراد در پست‌های کلیدی دولت حضور نداشته و شرایط موجود نتیجه اقدامات این افراد نیست.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی موضع‌گیری‌های مسؤولان دولتی را دارای تناقض توصیف کرد و ادامه داد: جهانگیری می‌گوید اختیار تغییر منشی‌اش را ندارد اما وعده‌هایی که در تلویزیون داد و گفت «مردم یادتان هست؟» از یاد مردم نرفته، در مقابل دوربین و چشمان 80 میلیون ایرانی وعده داد که اگر ما بیاییم چه‌ها می‌شود و حتی یک بیکار هم نخواهد بود.

ابطحی با بیان این که در 40 سالی که از انقلاب می‌گذرد امثال جهانگیری و آخوندی حداقل 32 سال مسؤولیت داشتند، عنوان کرد: آخوندی دهه هفتاد وعده مسکن اجتماعی را داده بود، بعد از چند دهه مجدد از ابتدا با انتقاد از مسکن مهر، مسکن اجتماعی را مفید دانست اما حالا پس از 5 سال استعفا داده بدون آنکه تغییری در وضعیت مسکن شاهد باشیم.

وی با انتقاد از عملکرد دولت مردان در بخش‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، وضعیت اقتصادی کشور را نتیجه این بی‌تدبیری‌ها دانست و اضافه کرد: به گونه اقدام کرده‌اند که اقتصاد ایران شرطی شده، فشار به طبقات ضعیف افزایش یافته و شکاف بین طبقات بیشتر شده است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معتقدم موضع‌گیری‌هایی از این دست، بر اساس برنامه از پیش تعیین شده است و این افراد نشسته‌اند برای آینده خودشان تصمیم گرفته‌اند؛ جهانگیری می‌خواهد خودش برای دوره‌های بعدی حفظ کند.

ابطحی در پایان خاطرنشان کرد: برداشت امثال جهانگیری این است که انسان‌ها فراموش کار هستند و اگر چند صباحی خودشان در نقش منتقد حاضر شوند، شانس دوباره‌ای برای ماندن در قدرت دارند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98، شماره 3490 ؛ 29 فروردین 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین