طاهری: قول قهرمانی نمی‌دهم اما امیدوارم
0 -

بازی با ذوب‌آهن همیشه سخت بوده است

طاهری: قول قهرمانی نمی‌دهم اما امیدوارم

طاهری: قول قهرمانی نمی‌دهم اما امیدوارم
15 آبان 1397, 09:24 / کد خبر:61681
سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: تیم روند خوبی داشته است و امید داریم این روند ادامه داشته باشد اما قول قهرمانی نمی‌دهم.
سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: تیم روند خوبی داشته است و امید داریم این روند ادامه داشته باشد اما قول قهرمانی نمی‌دهم.

به گزارش فارس، تیم‌های سپاهان، ذوب‌آهن و هیأت نجف‌آباد نمایندگان اصفهان در لیگ برتر هندبال آقایان فصل جاری هستند و هر کدام در پایان هفته چهارم عملکرد متفاوتی داشته‌اند.

سپاهان در 3 دیداری که برگزار کرده است در همه دیدار‌ها پیروز بوده و تیم‌های نفت و گاز گچساران، فرازبام خالیز دهدشت و سربداران سبزوار را از پیش رو برداشت و با 6 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

محسن طاهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: تیم سپاهان با یک روند مثبت حرکت می‌کند و بچه‌ها همدل شده‌اند با توانایی‌هایی که دارند و با هماهنگی با کادر فنی امسال نتیجه خوبی کسب کنند.

وی در ادامه با اشاره به نقل و انتقالات افزود: در ابتدای فصل تقریباً نفراتی که مد نظر داشتیم را جذب کردیم و فقط دوست داشتیم یک بازیکن دیگر هم در کنار ما باشد که نتوانست به ما ملحق شود اما در کل 80 درصد بازیکنانی که نیاز داشتیم را جذب کردیم.

سرمربی تیم هندبال سپاهان در خصوص عملکرد این تیم در هفته‌های ابتدایی هم گفت: ما بازی‌های سختی را انجام دادیم، دهدشت از تیم‌های قدرتمند است، گچساران نیز قهرمان فصل گذشته لیگ بود و تیم سبزوار نیز بومی بود و دست و پا بسته نبود.

طاهری با بیان این‌که امیدواریم قطاری که راه افتاده است بتواند همین‌گونه به راه خود ادامه دهد و سرعت خود را نیز بیشتر کند، تصریح کرد: روند سپاهان مثبت بوده است و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند، قول قهرمانی نمی‌دهم و در ورزش این قول وجود ندارد؛ همه چیز بستگی به شرایط خوب یا بد دارد اما کسب نتایج خوب همراه با بازی‌های جذاب را در روند کار خود قرار داده‌ایم.

وی در مورد کیفیت لیگ امسال هم بیان داشت: تیم‌هایی که امسال در لیگ برتر هندبال حضور دارند نزدیک به یکدیگر هستند و تقریباً قدرت برابر دارند، می‌توان گفت حتی تیم هشتم نیز می‌تواند تیم اول را اذیت کند و حتی مقابل آن پیروز شود و این شرایط خوبی برای لیگ است.

سرمربی تیم هندبال سپاهان ادامه داد: اگر بازیکنانی که به دلیل شرایط مالی لژیونر شدند در لیگ بودند کیفیت بهتر می‌شد اما بازیکنانی که اکنون نیز در لیگ هستند از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

طاهری در پایان با اشاره به بازی این هفته طلایی‌پوشان با تیم همشهری گفت: بازی سپاهان و ذوب‌آهن همیشه قابل توجه بوده و این دیدار نیز سخت و نفس‌گیر خواهد بود؛ هر دو تیم برای کسب 2 امتیاز می‌جنگند و تلاش خود را خارج از شرایط جدول می‌کنند و دوست دارند مقابل هم پیروز شوند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 28 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین