پرداخت شش میلیارد و ۸۷۰میلیون ریال کمک هزینه اجاره نیازمندان
0 -

چتر حمایتی کمیته امداد بر سر نیازمندان

پرداخت شش میلیارد و ۸۷۰میلیون ریال کمک هزینه اجاره نیازمندان

پرداخت شش میلیارد و ۸۷۰میلیون ریال کمک هزینه اجاره نیازمندان
21 آبان 1397, 13:40 / کد خبر:62078
امسال شش میلیارد و ۸۷۰میلیون ریال کمیته هزینه اجاره و ودیعه مسکن به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان پرداخت شد.

امسال شش میلیارد و ۸۷۰میلیون ریال کمیته هزینه اجاره و  ودیعه مسکن به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان پرداخت شد.

به گزارش صداوسیما ؛ معاون حمایت و سلامت خانواده اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: این نهاد امسال این میزان کمک هزینه را به 13هزار و 23خانوار نیازمند بدون مسکن و مستاجر پرداخت کرده است.

جلال یزدانی، بیش از 87هزار خانوار را زیرپوشش کمک های کمیته امداد این استان بیان کرد و افزود:خانوارهای مستاجر تحت حمایت این نهاد برای تأمین سرپناه مناسب با مشکلات زیادی روبرو هستند که رفع این مشکلات نیازمند کمک خیران است.

وی با تاکید بر ضرورت هم‌افزایی و هماهنگی فعالان عرصه خیر و احسان برای تغییر رویکرد ارزاق محور در عرصه حمایت از نیازمندان گفت: خیران و نیکوکارا اصفهانی می‌توانند با شماره‌گیری کد #031*8877* از طریق تلفن همراه، مراجعه به پایگاه اینترنتی کمیته امداد یا واریز به کارت‌بانکی با شماره 6063737000002509 نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران کمک‌های خود را برای نیازمندان پرداخت کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸، شماره 3678 ؛ 21 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین