فقیهی : درجریان برکناری نمازی نیستم
0 -

تا دو سه روز آینده تکلیف مشخص می شود

فقیهی : درجریان برکناری نمازی نیستم

فقیهی : درجریان برکناری نمازی نیستم
23 آبان 1397, 15:16 / کد خبر:62348
معاون فنی باشگاه ذوب آهن درباره برکناری امید نمازی صحبت های جالبی را مطرح کرد.
معاون فنی باشگاه ذوب آهن درباره برکناری امید نمازی صحبت های جالبی را مطرح کرد.
به گزارش ایلنا، کانال رسمی باشگاه ذوب آهن اصفهان دقایقی پیش اعلام کرد که اعضای هیئت مدیره باشگاه در حال مذاکره با گزینه های سرمربیگری هستند و هنوز کسی برای قبول هدایت این تیم مشخص نشده است.
احمد فقیعی معاون فنی باشگاه ذوب آهن درباره برکناری امید نمازی و اینکه به یک باره این اتفاق رخ داد در گفت و گو با ایلنا پاسخ جالبی داد و اظهار داشت: من در جریان این موضوع نیستم و بهتر است خود اقای آذری درباره این مساله صحبت داشته باشند.
وی در ادامه افزود: هنوز خبری بابت برکناری امید نمازی نشنیده ام. فکر می کنم تا دو سه روز آینده تکلیف همه چیز مشخص شود و اینکه آقای نمازی می مانند یا می روند. با چند گزینه صحبت هایی شده اما جزئیاتش را خبر ندارم.
معاون فنی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که چطور نمازی برکنار نشده اما باشگاه مذاکرات خود را دیگر گزینه ها آغاز کرده بیان داشت: به هر حال باید با آقای نمازی هم توافقاتی صورت گیرد و شاید اصلا بحث به سمت دیگری برود و درباره بازیکنان هم باشد. نمی دانم چه مشکلی است که همه مربیان در نیم فصل اول در ذوب آهن عملکرد خوبی ندارند. امیر قلعه نویی که سرآمد مربیان هست این مشکل را داشت وپ یش از آن یحیی گل محمدی هم با این مشکل دست و پنجه نرم می کرد. حالا باید دید هیئت مدیره چه تصمیمی را اتخاذ می کند.
فقیهی در پایان گفت: گویا هنوز جلسه هیئت مدیره ادامه دارد و من اطلاعی از جزئیات آن ندارم و نمی دانم چه اتفاقی رخ داده است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98، شماره 3517 ؛ 01 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین