زهیوی:  حس جنگیدن در تیم ما وجود نداشت
0 -

منصوریان مرا برای استقلال می‌خواست اما قسمت شد در ذوب‌آهن با هم کار کنیم

زهیوی: حس جنگیدن در تیم ما وجود نداشت

زهیوی:  حس جنگیدن در تیم ما وجود نداشت
28 آبان 1397, 14:01 / کد خبر:62755
رحیم مهدی زهیوی، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: علیرضا منصوریان در استقلال دو سال دنبال جذب من بود و خوشحالم که قرار است با این مربی کار کنم.
  مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: علیرضا منصوریان در استقلال دو سال دنبال جذب من بود و خوشحالم که قرار است با این مربی کار کنم.
رحیم مهدی‌زهیوی در گفت‌وگو با  تسنیم در مورد شرایط این روزهای ذوب‌آهن گفت: از زمانی که منصوریان به عنوان سرمربی انتخاب شده است، جو تیم بهتر شده و این مربی هم با بازیکنان رابطه‌ای خوب دارد. منصوریان با بازیکنان صمیمی است و خوشبختانه جو تیم خوب است. امیدوارم که این تغییرات اتفاقات خوبی را برای تیم ما رقم بزند.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا ذوب‌آهن با امید نمازی نتایج خوبی نگرفت، تأکید کرد: من از ابتدای لیگ همراه این تیم نبودم و در چند بازی برای ذوب‌آهن به میدان رفتم. نمی‌توانم قضاوت خاصی داشته باشم که مثلاً سرمربی مقصر بود یا بازیکنان، فقط می‌توانم بگویم که حس جنگیدن در تیم وجود نداشت، ولی حالا امیدارم شرایط تغییر کند. این را هم باید بگویم که سعید آذری به عنوان مدیرعامل باشگاه کارش را به بهترین شکل انجام داده است و حالا نوبت ماست که نتایج گذشته را جبران کنیم.
مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان یادآور شد: زمانی که منصوریان سرمربی استقلال بود دو فصل پیاپی مرا می‌خواست که قسمت نشد به استقلال بروم و حالا باید در ذوب‌آهن با هم کار کنیم. امیدوارم که بازیکن تاثیرگذاری برای منصوریان و ذوب‌آهن باشم و نهایت تلاشم را به خرج می‌دهم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98، شماره 3517 ؛ 01 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین