واکنش‌ها به رفتار کارشناس «دستپخت»
-1 -

واکنش‌ها به رفتار کارشناس «دستپخت»

واکنش‌ها به رفتار کارشناس «دستپخت»
29 آبان 1397, 09:28 / کد خبر:62797
لحن عجیب و بی‌ادبانه کارشناس برنامه تلویزیونی "دستپخت" نسبت به شرکت‌کننده این مسابقه موجب انتشار فیلمی از این برنامه در فضای مجازی شد.

برترین ها: لحن عجیب و بی‌ادبانه کارشناس برنامه تلویزیونی "دستپخت" نسبت به شرکت‌کننده این مسابقه موجب انتشار فیلمی از این برنامه در فضای مجازی شد.

این کارشناس آشپزی در اظهاراتی عجیبی به شرکت کننده خانم گفت: اگر سطل زباله داشتم غذای شما رو به سطل زباله منتقل می کردم. این غذا افتضاح افتضاح افتضاح بود!

کاربران فضای مجازی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود به اظهارات توهین آمیز این کارشناس آسپزی واکنش نشان دادند که در ادامه برخی از این پست‌ها را می‌خوانید:علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع رسانی هیات دولت با انتشار این فیلم در صفحه تودیتر خود نوشت: آقایان حسام الدین آشنا و فوائد ایزدی بحث درباره چالش مدیریت تصویر ملی در رسانه ملی پیش کش همگی مان! فکر میکنم چالش رعایت کرامت انسانها دررسانه ملی مهم تراست.

در ادامه ویدئویی از توهین به کرامت انسانی آدم‌ها در سیمای ملی! را مشاهده می کنید.

 

علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع رسانی هیات دولت با انتشار این فیلم در صفحه تودیتر خود نوشت: آقایان حسام الدین آشنا و فوائد ایزدی بحث درباره چالش مدیریت تصویر ملی در رسانه ملی پیش کش همگی مان! فکر میکنم چالش رعایت کرامت انسانها دررسانه ملی مهم تراست.

در ادامه ویدئویی از توهین به کرامت انسانی آدم‌ها در سیمای ملی! را مشاهده می کنید.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98، شماره 3517 ؛ 01 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین