بانوان آران و بیدگل در لیگ برتر اسکواش کشور
0 -

بانوان آران و بیدگل در لیگ برتر اسکواش کشور

بانوان آران و بیدگل در لیگ برتر اسکواش کشور
11 آذر 1397, 11:01 / کد خبر:63744
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: با ورود صنعت به حوزه ورزش شاهد شکوفا شدن استعدادهای زیادی خواهیم بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: با ورود صنعت به حوزه ورزش شاهد شکوفا شدن استعدادهای زیادی خواهیم بود.
ابوذر فردنژاد در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص ورود صنعت به ورزش و حضور بانوان ورزشکار به مسابقات کشوری، اظهار کرد: با توجه به حضور خیران در عرصه‌های مختلف اجتماعی، هم‌اکنون شاهد حضور این عزیزان در حوزه ورزش هستیم که می‌تواند به پویایی و نشاط اجتماعی جامعه کمک شایانی کند.
وی افزود: مدتی است که رشد و ترقی ورزش در حوزه بانوان سرعت خوبی گرفته و به پشتوانه حضور افراد دلسوز و خیر، مقام‌های برتر استانی و کشوری بانوان به دست آمده که خیران را برای سرمایه‌گذاری بیشتر تشویق و ترغیب کرده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل، تصریح کرد: یک شرکت فرش با مدیریت یک خیر خود را برای شرکت در مسابقات لیگ برتر اسکواش آماده می‌کند و امید است با توجه به ظرفیت بالای انسانی در این رشته به خصوص در بخش بانوان شاهد حضور و موفقیت روز افزون بانوان شهرستان آران و بیدگل باشیم.
فردنژاد به حضور افرادی از حوزه صنعت در ورزش اشاره کرد و گفت: در ورزش شهرستان نمونه‌های خوبی داریم که با حضور خیران، ورزش شهرستان رشد خود را آغاز کرد٬ مثلاً در فوتسال در سطح کشوری تیم فوتسال فرش آسایش آران و بیدگل با مربی‌گری علی زندی پور برای رشد و تعمیم ورزش فوتسال کارهای نو و تازه‌ای را شروع کرده‌اند که در آینده نتایج آن را شاهد خواهیم بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل افزود: با اعلام سازمان لیگ اسکواش ٬ لیگ برتر اسکواش بانوان در آذرماه آغاز خواهد شد و فدراسیون اسکواش در حال ثبت نام تیم‌ها و مشخص شدن تعداد نهایی تیم‌های شرکت کننده است تا مراسم قرعه‌کشی و انتخاب میزبان لیگ انجام شود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین