توزیع 27 نوبت شير در مدارس استان اصفهان
0 -

توزیع 27 نوبت شير در مدارس استان اصفهان

توزیع 27 نوبت شير در مدارس استان اصفهان
9 بهمن 1395, 17:59 / کد خبر:640
شیر توزیعی دو نوع است، شیر استیریل و شیر پاستوریزه، که هر دو نوع در استان اصفهان توزیع شده است.

كارشناس مسئول تغذيه و نظارت بر توزيع شير اداره‌كل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان گفت: توزيع مرحله اول شير در ميان دانش آموزان اصفهاني در 27 نوبت انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، رمضان همت با بيان اينكه شير در 41 ناحیه و منطقه در شهرستان‌هاي استان اصفهان توزيع شده است، اظهار كرد: شیر توزیعی دو نوع است، شیر استیریل و شیر پاستوریزه، که هر دو نوع در استان اصفهان توزیع شده است.

وی با اشاره به فعاليت شش هزار و 630 واحد آموزشی و 860 هزار دانش‌آموز در استان اصفهان افزود: توزیع شیر در سال تحصيلي جاري در دو مرحله انجام خواهد شد كه مرحله اول آغاز شده و دو نوبت آن اجرا شده است. مرحله دوم نيز چنانچه از سوی دولت و وزارت آموزش و پرورش تأمین اعتبار شود اجرا خواهد شد.

كارشناس مسئول تغذيه و نظارت بر توزيع شير اداره‌كل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان با بيان اينكه مرحله اول اين طرح در 27 نوبت انجام خواهد شد، گفت: توزيع شير در ميان دانش آموزان پیش‌دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، مدارس دولتی و غیردولتی انجام مي‌شود.

همت خاطر نشان كرد: فرهنگ استفاده از شیر بايد مورد توجه قرار گيرد و اولیاء دانش آموزان و درواقع دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت دانش آموزان را ترغیب به مصرف شير كنند. هدف از اجراي اين طرح، تقویت جسم دانش آموزان همراه با تقويت فكري است.

كارشناس مسئول تغذيه و نظارت بر توزيع شير اداره‌كل آموزش‌ و پرورش استان اصفهان اضافه كرد: ترويج تغذیه‌ سالم از اهداف آموزش و پرورش است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸، شماره 3677 ؛ 20 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 20 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین