آتش‌سوزی گسترده در ساختمان ۲۵ طبقه
0 -

آتش‌سوزی گسترده در ساختمان ۲۵ طبقه

آتش‌سوزی گسترده در ساختمان ۲۵ طبقه
14 آذر 1397, 13:47 / کد خبر:64101
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ۲۵ طبقه در حال ساخت واقع در غرب تهران خبر داد.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان ۲۵ طبقه در حال ساخت واقع در غرب تهران خبر داد.
سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در ساختمان بلند مرتبه در غرب تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 12:2 امروز آتش‌سوزی در ساختمان بلندمرتبه در حال ساخت در انتهای بزرگراه شهید خرازی، بعد از بیمارستان تریتا به سامانه 125 اعلام شد که با توجه به کثرت تماسهای شهروندان، آتش‌نشانی پنج ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان‌های هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران خاطرنشان کرد: محل حادثه ساختمان تجاری 25 طبقه در حال ساخت بود که هنوز بهره‌برداری نشده و کارگران در آن مشغول به کار بودند.
وی ادامه داد: قسمت موتورژنراتور و موتورخانه در قسمت همکف این ساختمان دچار حریق شده که آتش به علت شدت شعله‌ها و حرارت، به سقف‌های کاذب، بخشی از نمای ساختمان و سایر مواد ساختمانی انبار شده در طبقه همکف، مانند ورقهای mdf سرایت کرده و به سرعت در حال گسترش به سایر بخش‌ها بود.
ملکی با بیان اینکه دود بسیار غلیظی تمام ساختمان را فرا گرفته، گفت: ده‌ها نفر از کارگردان در تمام نقاط مختلف ساختمان حضور داشتند که با حضور آتش‌نشانان تعدادی از آنها به پشت‌بام انتقال یافته و از وضعیت ناایمن خارج شدند.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش خود را به پشت‌بام رسانده و مشعول پایین آوردن افراد از طریق نردبان هیدرولیکی شدند.
ملکی با بیان اینکه این حادثه تاکنون تلفات جانی درپی نداشته گفت: چند نفر از کارگران در این آتش‌سوزی دچار سوختگی شدند، هم‌اکنون شعله‌زنی صورت گرفته و خطر گسترش آتش وجود ندارد و آتش‌نشانان مشغول ایمن‌سازی، تخلیه دود و جست‌وجو در تمامی طبقات هستند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 24 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین