سایت دوم BTS مرنجاب در حال آماده‌سازی است
0 -

رییس اداره مخابرات آران و بیدگل:

سایت دوم BTS مرنجاب در حال آماده‌سازی است

سایت دوم BTS مرنجاب در حال آماده‌سازی است
14 آذر 1397, 15:42 / کد خبر:64126
رییس اداره مخابرات آران و بیدگل گفت: کارهای مقدماتی سایت BTS مرنجاب در حال انجام است و در صورت تأمین برق به زودی به بهره‌برداری کامل خواهد رسید.
رییس اداره مخابرات آران و بیدگل گفت: کارهای مقدماتی سایت BTS  مرنجاب در حال انجام است و در صورت تأمین برق به زودی به بهره‌برداری کامل خواهد رسید.
محمود دهقانی در گفت‌وگو با  ایسنا در خصوص آخرین فعالیت‌های مخابراتی در محدوده کویر مرنجاب، اظهار کرد: ما به دنبال بهترین خدمات هستیم و در صورت همکاری دیگر سازمان‌های مسئول کارمان را در خصوص سایت دوم BTS هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری کامل می‌رسانیم تا مشکل آنتن دهی در کویر مرنجاب رفع شود.
وی افزود: در صورت تأمین برق سایت دوم تا پایان سال و حتی دهه فجر توانایی بهره‌برداری را داریم و پیگیر تأمین برق هستیم تا هر چه سریع‌تر خدمت‌رسانی به مردم را شروع کنیم و به زودی دکل ۶۰ متری مخابراتی نصب خواهد شد که حدود ۴ کیلومتر شبکه برق نیاز دارد. فرمانداری از وزارت برق قول همکاری گرفته و پس از خشک شدن بتون، کار انجام خواهد شد.
رییس اداره مخابرات آران و بیدگل، تصریح کرد: با تقویت BTS مشکل آنتن دهی مرتفع خواهد شد به خصوص در منطقه ارغوانی که با مشکل آنتن دهی روبرو بودیم تا حدود ۲۰ کیلومتر در سه جهت جاده و دریاچه امیدواریم هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین