کریمی: سپاهان دو بر صفر برنده می‌شود
0 -

سیدجلال مثل 17 سال پیش بازی می‌کند؛

کریمی: سپاهان دو بر صفر برنده می‌شود

کریمی: سپاهان دو بر صفر برنده می‌شود
18 آذر 1397, 14:32 / کد خبر:64396
محمود کریمی از بهترین خاطراتش در مصاف با سرخپوشان می گوید.
محمود کریمی از بهترین خاطراتش در مصاف با سرخپوشان می گوید.
به گزارش"ورزش سه" محمود کریمی ستاره سابق سپاهانی ها و یکی از بازیکنان محبوب این تیم به شمار می رود که در نیمه نهایی جام حذفی با زدن سه گل در ورزشگاه آزادی به سرخپوشان، یکی از شیرین ترین خاطرات طلایی پوشان را مقابل رقیب دیرینه رقم زده است.
با محود کریمی که تماس گرفتیم، منتظر تا محرم نویدکیا سراغ او برود تا به اردوی طلایی پوشان اضافه شوند. در همین فاصله فرصت را غنیمت شمردیم و چند دقیقه ای با این چهره محبوب سپاهانی ها صحبت کردیم که در ادامه می خوانید.
• در مورد دیدار پرسپولیس و سپاهان صحبت کنید.
غیر از اینکه دو تیم در میان پر افتخارترین تیم های ایران و آسیا قرار دارند، نبرد دو تیم هم در سال های اخیر حساسیت زیادی داشته که به ال کلاسیکو فوتبال ایران معروف شده؛ غیر از وضعیت دو تیم در جدول، دو تیم شرایط خوبی دارند که می تواند به زیباتر شدن بازی کمک کند.
• تیم امسال چه تفاوت هایی با تیم سال گذشته دارد که شما هم عضوی از آن بودید؟
تیم پارسال تیم خیلی ناقص بود؛ از کادر فنی گرفته تا بازیکنان. امسال اما شرایط سپاهان برعکس شده؛ هم در کادر مدیریتی و هم کادر فنی شرایط بسیار بهتر است و آقای قلعه نویی توانسته تیم کاملی را جمع کند.
• شما با 5 بار گلزنی در این مصاف یکی از بهترین گلزنان این دیدار مهم هستید؛ انتظار دارید چه بازیکنانی در این بازی گلزنی کنند.
اگر اجازه بدهید من در مورد پرسپولیس صحبت نکنم ولی در سپاهان طبیعتا شخص اول کی روش استنلی خواهد بود و نفرات دیگر مثل ساسان انصاری، مهرداد محمدی و سجاد شهباززاده هم شانس دارند ولی شانس اول قطعا استنلی خواهد بود.
• بهترین خاطره شما از بازی برابر پرسپولیس به نظر می رسد همان دیداری باشد که در نیمه نهایی جام حذفی سه گل در 9 دقیقه به پرسپولیس زدید. درست است؟
زمانی که بازی می کردم بله ولی زمانی هم که مربی شده بودم، بازی در فینال جام حذفی برایم خاطرات بسیار خوبی دارد.
شما و محرم نویدکیا برای تقدیر از سیدجلال حسینی در ورزشگاه حاضر می شوید. این حرکت کاملا تحسین برانگیز است ولی وقتی از بازیکنان محبوب هواداران سپاهان مثل شما، هادی عقیلی و محرم نویدکیا تقدیر نشده، چطور این حرکت را توجیه می کنید؟
خب سیدجلال یکی از بهترین بازیکنان چه از لحاظ شخصیتی و چه فنی بوده؛ اولین بار سال 81 مقابل سیدجلال بازی کردم که در ملوان بندرانزلی بود ولی هنوز همانطور بازی می کند مثل 16، 17 سال پیش. شش قهرمانی دارد و به نظرم حیف است این بازیکنان از فوتبال کنار بروند. ای کاش حقش را به او می دادند و به نظرم مترین حقش پس از زحمات زیادی که برای تیم کشیده است، این بود که به جام جهانی برود. تصمیم قشنگی نبود که نزدیک جام جهانی خط خورد. در مورد قسمت دوم سوال شما هم که اینکه این کار قشنگ است و امیدوارم در آینده نزدیک برای محرم و هادی عقیلی مراسمی در شان بگیرند.
• شما هنوز قصدی برای بازگشت به فوتبال ندارید؟
من کلا به صورت پست و مقام برنمی گردم ولی فوتبال را تماشا می کنم. قطعا برگشتم به فوتبال غیرممکن است، چون برای مربیگری مهم ترین فاکتور علاقه است ولی شما اگر علاقه نداشتید دوام نمی آورید که من هم اینگونه هستم.
• پیش بینی شما از نتیجه بازی؟
فکر می کنم سپاهان با 2 گل برنده بازی می شود.
حرف پایانی؟
آرزو می کنم بازی خوبی باشد که سسب اعتبار لیگ ما شود و حتی بالاتر از سطح لیگ ما و امیدوارم بازی بدون مشکل برگزار شود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3437 ؛ 04 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین