فتاحی: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امسال خیلی به پرسپولیس کمک کردند!
0 -

انتظارمان از فغانی بیش از اینها بود

فتاحی: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امسال خیلی به پرسپولیس کمک کردند!

فتاحی: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امسال خیلی به پرسپولیس کمک کردند!
19 آذر 1397, 11:31 / کد خبر:64475
رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به نظرم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امسال به پرسپولیس خیلی کمک کردند و این در حالی است که در گذشته اینقدر به سپاهان کمک نشده است.
رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: به نظرم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امسال به پرسپولیس خیلی کمک کردند و این در حالی است که در گذشته اینقدر به سپاهان کمک نشده است.
رضا فتاحی در گفت‌وگو با  میزان درخصوص دیدارمعوقه لیگ برتر که روز گذشته بین تیم‌هایسپاهان و پرسپولیس برگزار شد، و با تساوی به پایان رسید اظهارداشت: می‌خواهم اول از هوادارانمان تشکر کنم که ورزشگاه را پر کرده بودند و به شدت سپاهان را مورد تشویق قرار دادند. بازیکنان ما تلاش زیادی کردند و حتی شانس پیروزی در این بازی را داشتیم، اما با اشتباهی که داور داشت نتیجه بازی تغییر کرد و در نهایت مساوی شد.

وی در مورد عملکرد داوری در این بازی گفت: شکی نیست که علیرضا فغانی یکی از برترین داوران جهان بوده و در میادین بزرگی قضاوت کرده، ولی این داور روز گذشته اشتباهی داشت که در نتیجه بازی تاثیرگذار بود. البته تمام اشتباهات سهوی است، ولی انتظارات از این داور بیش از این‌ها بود. من یک سوال دارم چرا باید استنلی اخراج شود؟ من با کی‌روش صحبت کردم و او گفت که من به بازیکن پرسپولیس فحاشی نکردم و فقط به داور گفتم که کامیابی نیا به من فحاشی کرده است. همه بازیکنان ما تلاش کردند و از مسئولان هم ممنونیم که در برگزاری این بازی به ما کمک کردند.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در مورد پنالتی پرسپولیس در دقایق پایانی تصریح کرد: تمام کارشناسان در برنامه‌های تلویزیونی و ... در مورد این پنالتی صحبت کرده و همه معتقد بودند که قبل از خطای پنالتی منشا روی شفیعی خطا انجام داده و اگر آن خطا گرفته می‌شد پنالتی هم صورت نمی‌گرفت.

وی در خصوص حواشی که پیش، حین و بعد از بازی رخ داد و شیشه اتوبوس پرسپولیس شکسته شد، خاطرنشان کرد: این اتفاقات در حاشیه اصفهان رخ داده و حتی تیم پرسپولیس تا فرودگاه با اسکورت جابه‌جا شده و امنیت برقرار بوده است. به نظرم این حواشی ربطی به مردم اصفهان و هواداران سپاهان نداشته است. در مورد نارنجک که در حین بازی هم زده شد باید بگویم به هر حال این مسائل پیش می‌آید و جریان بازی به شکلی بود که این اتفاق رخ داد.

وی در مورد اینکه هواداران سپاهان در زمان تجلیل از جلال حسینی با باز کردن پرچم ژاپن و کاشیما روی سکو‌ها از این تیم حمایت کردند، گفت: این مسائل خودجوش است و زمانی که ۵۰ هزار هوادار به ورزشگاه می‌آید بعید نیست که چنین اتفاقی به صورت خودجوش رخ دهد. البته این موضوع سریعا با دخالت مسئولان کانون هواداری ما روبرو شد و این پرچم‌ها جمع شد تا دوباره در جریان بازی این اتفاق رخ نداهد.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: به نظرم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ امسال برای حضور پرسپولیس درلیگ قهرمانان آسیا خیلی به این باشگاه کمک کردند و این در حالی است که سپاهان در سال‌های گذشته به فاصله چهار روز چهار روز بازی داشت و همزمان در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر، جام باشگاه‌های جهان و جام حذفی بازی داشت و این همکاری‌ها هیچ موقع صورت نگرفت. به نظرم امسال خیلی به پرسپولیس کمک شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه۳۱ تیر ۹۸، شماره 3564 ؛ 31 تیر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه۳۱ تیر ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین