تاکید بر تداوم برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات مردم
0 -

وحانی در افطار با مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مطرح کرد؛

تاکید بر تداوم برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات مردم

تاکید بر تداوم برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات مردم
9 خرداد 1396, 09:22 / کد خبر:6533
روحانی گفت: ما باید کاری کنیم که در این کشور هیچ کس احساس تنهایی و بی‌پناهی نکند و باید همه مردم در روز خوشی و گرفتاری در کنار هم باشند.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری ایمنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران شب گذشته (دوشنبه) در مراسم دیدار و ضیافت افطار با مددجویان کمیته امداد خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور که در فضایی صمیمی برگزار شد، اظهارداشت: همه در این کشور فرزندان ایران هستند و باید همگان نسبت به مددجویان و ایتام احساس مسئولیت کرده و نسبت به آنان حس سرپرستی داشته باشیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: مطلوب در جامعه ما این است که همه نسبت به هم احساس مشترک داشته،  یکدیگر را دوست داشته باشیم و برای رفاه و زندگی هم ایثار کنیم.

روحانی هدف روزه‌داری و فلسفه دین و ماه مبارک رمضان را گسترش محبت میان مردم دانست و گفت: باید به یکدیگر محبت کنیم و در کنار هم باشیم، چرا که بخشش به مردم و طاعت حق، موجب سرافرازی در دنیا و آخرت خواهد شد.

وی افزود: ما باید کاری کنیم که در این کشور هیچ کس احساس تنهایی و بی‌پناهی نکند و باید همه مردم در روز خوشی و گرفتاری در کنار هم باشند.

روحانی تأکید کرد: دولت مانند گذشته در کنار مردم قرار دارد و معتقدیم که با هم می‌توانیم مشکلات و آسیب‌های کشور را برطرف کنیم.

رئیس‌ جمهور با بیان اینکه قدم‌هایی در دولت یازدهم برای رفع مشکلات مردم بویژه اقشار آسیب پذیر برداشته شده که باید در دولت دوازدهم این قدم‌ها ادامه پیدا کند، گفت: باید در راستای حمایت از خانواده‌هایی که حامی و پشتیبانی ندارند، تلاش کنیم.

وی با اشاره به حضور خانم «کبری رحمتی» که با وجود معلولیت و ناتوانی خود را به سختی به پای صندوق رأی رسانده بود، آقای «مرتضی کافی» پیرمرد فال فروشی که در دوران انتخابات با فروختن فال از دکتر روحانی حمایت کرده بود و خانم سیده «مهتاب نبوی» دختر جوانی که به دلیل معلولیت با پای خود رأی خود را نوشته بود ، گفت: حضور این عزیزان و تلاش‌های آنها همگی این پیام را دارد که این ملت بیدار و هوشیار هستند و حاضرند برای وطن و کشور خود فداکاری کنند.

پیش از سخنان رئیس جمهور، «انوشیروان محسنی بندپی» رئیس سازمان بهزیستی کشور و «پرویز فتاح» رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در سخنانی گزارشی را از برنامه‌های حمایتی دولت از محرومین و مددجویان تحت پوشش این دو سازمان، ارایه کردند.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸، شماره 3681 ؛ 25 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین