حاج‌رسولیها : ذوب‌آهن هیچ بازیکن مازادی ندارد
0 -

2 بازیکن خارجی قرار است هفته آینده برای تست به تمرین بیایند

حاج‌رسولیها : ذوب‌آهن هیچ بازیکن مازادی ندارد

حاج‌رسولیها : ذوب‌آهن هیچ بازیکن مازادی ندارد
16 دی 1397, 14:01 / کد خبر:66851
یک بازیکن نیجریه‌ای قرار است برای تست دادن در تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن حاضر شود.
یک بازیکن نیجریه‌ای قرار است برای تست دادن در تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن حاضر شود.
به گزارش تسنیم، تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن که پیش از سایر تیم‌های لیگ برتری آغاز شده، این روزها در اصفهان پیگیری می‌شود.
ذوب‌آهن که در نیم‌فصل نخست لیگ برتر نتایج ضعیفی کسب کرده و در رده چهاردهم جدول رده‌بندی قرار گرفته، برای حضور در نیم‌فصل دوم لیگ برتر و مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان باید به دنبال تقویت خود باشد، اما هنوز بازیکن جدیدی به ترکیب این تیم اضافه نشده است.
در همین حال، هر روز اخبار مختلفی درباره احتمال جدایی برخی بازیکنان این تیم به خصوص تمایل چند تیم لیگ برتری برای به خدمت گرفتن سیدمحمدرضا حسینی به گوش می‌رسد. در تازه‌ترین خبر نیز، برخی رسانه‌ها از تمایل باشگاه ذوب‌آهن برای جذب گادوین منشا بازیکن پرسپولیس نوشته‌اند و حتی گفته شده شرط جدایی منشا از این تیم معاوضه او با محمدرضا حسینی است.
مجید حاج‌رسولیها سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفت‌وگو با  تسنیم ، درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم اظهار داشت: بر اساس نظر علیرضا منصوریان ذوب‌آهن هیچ بازیکن مازادی ندارد و هیچ‌کدام از بازیکنان ما در نیم‌فصل از تیم جدا نمی‌شوند.
وی افزود: صحبتی درباره منشا مطرح شد، اما هیچ چیز در این خصوص قطعی نیست.
سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره بازیکنان خارجی که گفته می‌شود مدنظر این تیم هستند، گفت: 2 بازیکن خارجی قرار است هفته آینده برای تست به تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن بیایند تا در صورتی که نظر علیرضا منصوریان مثبت باشد، به اردوی ما در خوزستان ملحق شوند.
حاج‌رسولی‌ها درباره ملیت این بازیکنان تصریح کرد: فعلاً یکی از این 2 بازیکن نیجریه‌ای است.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3453 ؛ 27 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین