حسینی را با علی‌محمدی معاوضه نمی‌کنیم
0 -

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن:

حسینی را با علی‌محمدی معاوضه نمی‌کنیم

حسینی را با علی‌محمدی معاوضه نمی‌کنیم
18 دی 1397, 11:14 / کد خبر:67057
سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن موضوع معاوضه حسینی و علی‌محمدی را تکذیب کرد.
سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن موضوع معاوضه حسینی و علی‌محمدی را تکذیب کرد.

به گزارش فارس ، با پایان رسیدن نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال تیم‌های لیگ برتری برای تقویت خطوط مختلف خود به دنبال جذب بازیکنان مد نظر در نقل و انتقالات زمستانی هستند.

سپاهان نیز در نقل و انتقالات تاکنون محمد مسلمی‌پور و علی قربانی را به ترتیب در دفاع و حمله به خدمت گرفته است و با نظر امیر قلعه‌نویی به دنبال 2 بازیکن دیگر است؛ باشگاه سپاهان مدتی پیش درخواست خود مبنی بر خرید محمد‌رضا حسینی را به ذوب‌آهن فرستاد که با جواب منفی از سوی این باشگاه مواجه شد.

حالا و با گذشت 10 روزی از این اتفاق دوباره موضوع خرید حسینی توسط سپاهان سر زبان‌ها افتاده و این بار گفته می‌شود سپاهان حاضر است با پیشنهادی میلیاردی و معاوضه جلال‌الدین علی‌محمدی این خرید را نهایی کند.

مجید حاج‌رسولیها امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در این خصوص اظهار داشت:  ذوب‌آهن فعلا لیست خروجی ندارد، منصوریان هیچ بازیکن مازادی ندارد و مخصوصا اجازه نمی‌دهد حسینی از تیم برود.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: موضوع معاوضه محمد‌رضا حسینی و جلال‌الدین علی‌محمدی بین ذوب‌آهن و سپاهان اصلا صحت ندارد و آن را تکذیب می‌کنم.

وی با اشاره به این‌که منصوریان وارد بازی قیمت نشده است زیرا به این بازیکن نیاز دارد، ادامه داد: سپاهان به صورت کتبی از ما درخواست داد اما ما نیز به صورت کتبی اعلام کردیم که به دلیل حضور در جام باشگاه‌های آسیا حاضر به فروش یا معاوضه بازیکن خود نیستیم

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3453 ؛ 27 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین