۱۶ نفر در حوادث روز گذشته مصدوم شدند
0 -

رییس مرکز اورژانس پزشکی :

۱۶ نفر در حوادث روز گذشته مصدوم شدند

۱۶ نفر در حوادث روز گذشته مصدوم شدند
22 دی 1397, 09:37 / کد خبر:67312
رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان از وقوع سه حادثه در طی ۲۴ ساعت گذشته و مصدومیت ۱۶ نفر خبر داد.

رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان از وقوع  سه حادثه در طی ۲۴ ساعت گذشته و مصدومیت ۱۶ نفر خبر داد.

غفور راستین در گفت‌وگو با  ایمنا درباره جزییات حوادث ۲۴ ساعت گذشته سطح استان اصفهان اظهار کرد: تصادف پراید با تیبا در محدوده جاده کلیشاد به سمت اژیه یکی از این حوادث بود که عصر روز گذشته اتفاق افتاده و در این حادثه هفت نفر شامل دو دختر ۱۰ ساله، پنج مرد حدوداً ۳۰ ساله و یک مرد ۴۰ ساله مصدوم شدند.

وی گفت: مصدومان این حادثه بعد از اقدامات درمانی سرپایی در صحنه تصادف برای تکمیل درمان به بیمارستان های فارابی، آیت‌الله کاشانی و الزهرا(س) منتقل شدند.

رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان همچنین به وقوع دو حادثه مسمومیت با مونوکسید کربن در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: یکی از این حوادث روز گذشته در دهکده تفریحی چادگان اتفاق افتاد که در این حادثه هشت نفر  شامل پنج نفر مرد و سه زن دچار مسمومیت شده و به بیمارستان بوعلی چادگان منتقل شدند.

وی ادامه داد: حادثه گازگرفتگی دیگری نیز در زینبیه شمالی گزارش شد که در این حادثه نیز پسر بچه ۱۰ ساله بر اثر نشت گاز از شومینه دچار مسمومیت و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان غرضی منتقل شد.

راستین با اشاره به آمار فعالیت‌های اورژانس پزشکی استان اصفهان در در دو روز گذشته اظهار کرد: تعداد کل تماس ها با این مرکز در روز پنجشنبه ۲۰ دی ماه سه هزار ۲۱۰ مورد و تعداد کل ماموریت ها ۴۷۵ مورد و تعداد تصادفات شهری ۸۲  مورد و تصادفات جاده ای  ۲۲ مورد اعلام شده است.

وی با اشاره به آمار فعالیت‌های مرکز فوریت های پزشکی اصفهان در روز جمعه ۲۱ دی ماه گفت: تعداد کل ماموریت ها ۴۸۵ مورد و تعداد تصادفات شهری ۶۱ و تصادفات جاده ای ۱۷ مورد بوده است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3437 ؛ 04 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین