انتخابات هیئت دو و میدانی لغو شد
0 -

ادامه بلاتکلیفی ورزش مادر در اصفهان؛

انتخابات هیئت دو و میدانی لغو شد

انتخابات هیئت دو و میدانی لغو شد
22 دی 1397, 14:40 / کد خبر:67390
مجمع انتخاباتی هیئت دو و میدانی استان اصفهان که قرار بود فردا یکشنبه برگزار شود، از سوی فدراسیون دو و میدانی لغو شد.
مجمع انتخاباتی هیئت دو و میدانی استان اصفهان که قرار بود فردا یکشنبه برگزار شود، از سوی فدراسیون دو و میدانی لغو شد.
به گزارش تسنیم ، پس از حدود 6 ماه از پایان یافتن دوران ریاست عبدالرسول یزدی‌زاده در هیئت دوومیدانی استان اصفهان، این هیئت همچنان با سرپرست اداره شده و ورزش مادر در اصفهان در بلاتکلیفی به سر می‌برد.
هفته گذشته بود که معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان از موافقت فدراسیون دوومیدانی با تاریخ پیشنهادی این اداره‌کل برای برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت دوومیدانی استان خبر داد و 23 دی ماه یعنی فردا یکشنبه به عنوان تاریخ برگزاری این انتخابات اعلام شد، اما به گفته امینازاده این مجمع از سوی فدراسیون دوومیدانی لغو و به زمان دیگری موکول شده است.
دوران 4 ساله ریاست عبدالرسول یزدی‌زاده در هیئت دوومیدانی استان اصفهان تیرماه امسال به پایان رسید و با معرفی خود او به عنوان سرپرست، این هیئت وارد فاز انتخاباتی شد اما با وجود انجام 2 مرحله ثبت‌نام از کاندیداها، عدم برگزاری انتخابات و بلاتکلیفی این هیئت پس از گذشت حدود 6 ماه علاوه بر اینکه این هیئت را در انجام امورات خود با مشکل مواجه کرده، باعث سردرگمی دوومیدانی‌کاران اصفهانی شده و صدای اعتراض برخی ملی‌پوشان دوومیدانی را نیز بلند کرده است.
پس از کش و قوس‌های فراوان و پیشنهاد چند تاریخ برای برگزاری انتخابات به فدراسیون، قرار بود مجمع انتخاباتی هیئت دوومیدانی استان اصفهان ساعت 11 فردا یکشنبه 23 دی ماه با حضور 7 کاندیدا برگزار شود، اما با لغو این انتخابات طلسم هیئت دوومیدانی استان همچنان پابرجا ماند.
دوره گذشته انتخابات هیئت دوومیدانی استان اصفهان 18 تیرماه 1393 برگزار شد. عبدالرسول یزدی‌زاده، غلامعلی مرادی سرپرست وقت این هیئت، سعید رضوی و محمد ساغری‌زاده کاندیداهای این انتخابات بودند که رضوی به نفع مرادی کنار رفت و در  نهایت نیز، یزدی‌زاده با کسب 11 رأی به عنوان رئیس هیئت دوومیدانی انتخاب شد.
وی به دلیل بازنشسته بودن، در انتخابات آینده این هیئت ثبت‌نام نکرده است.  با اینکه طبق اظهارنظر مدتی پیش معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، روسای هیئت‌های ورزشی استانی و شهرستانی از این قانون معاف شده‌اند، اما اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان بر طبق رویه چند سال گذشته خود از ثبت‌نام ‌افراد بازنشسته در مجامع انتخاباتی که بیش از یک کاندیدا دارند خودداری می‌کند و یزدی‌زاده نیز تمایلی به شرکت در این انتخابات نداشت.
یزدی‌زاده پیشتر نیز ریاست هیئت دوومیدانی استان اصفهان را بر عهده داشت، اما در آخرین روزهای مدیریت محمدرضا محمدجواهری مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان اصفهان از سمت خود برکنار شده و غلامعلی مرادی که در آن زمان مسئول ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان بود به عنوان سرپرست این هیئت منصوب شده بود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3437 ؛ 04 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین