نمایشگاه اساتید آبرنگ اصفهان
0 -

در گالری نگاه نو ؛

نمایشگاه اساتید آبرنگ اصفهان

نمایشگاه اساتید آبرنگ اصفهان
23 دی 1397, 10:46 / کد خبر:67454
نمایشگاه اساتید آبرنگ اصفهان در گالری نگاه نو برپا است.

نمایشگاه اساتید آبرنگ اصفهان در گالری نگاه نو برپا است.

بابک شکرانی در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: برای پنجمین سالگرد گالری نگاه نو ۹ نفر از اساتید آبرنگ را انتخاب کردیم چرا که اصفهان شهر آبرنگ محسوب می‌شود و در گذشته اساتید مشهور آبرنگ ایران از اصفهان بودند تصمیم گرفتیم این نمایشگاه را برگزار کنیم.

مدیر گالری نگاه نو ادامه داد: این نمایشگاه شروع ششمین سال کاری این گالری است که تصمیم گرفتیم آثار اساتیدی چون نادر مهذب نیا، احمد مطیع، علی مطیع، حسین هادی پور بورجنی، احمد حمیدی، مصطفی شعرباف، رضا بدرسما، بهروز والیانی و مهدی باغ زرشکی را در شروع به نمایش بگزاریم.

وی افزود: مجموع آثار ۲۰ تابلو است که سه تابلو با موضوع حرم امام رضا (ع) است و بقیه تابلوها پرتره و فضای باز و طبیعت است.

شکرانی با اشاره به اینکه برگزاری گالری‌ها تأثیر مثبتی دارند، گفت: وقتی ما یک نمایشگاه از یک شخص کمتر شناخته شده برگزار می‌کنیم استقبال کمتری می‌شود اما وقتی جمعی از اساتید نمایشگاهی را برگزار می‌کنند به فضای گالری‌ها و هنری شهر رونق می‌دهند همچنین در این فضاها هنرجویان می‌توانند حاضر شوند و از تجربه اساتید استفاده کنند.

به گزارش ایمنا، نمایشگاه اساتید آبرنگ اصفهان تا ۲۶ دی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در گالری نگاه نو واقع در خیابان آبشار سوم خیابان مسرور کوی سوم میزبان علاقه مندان به هنر است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98، شماره 3537 ؛ 29 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین