بازگشت الناز شاکردوست به دنیای بازیگری

بازگشت الناز شاکردوست به دنیای بازیگری

بازگشت الناز شاکردوست به دنیای بازیگری
24 دی 1397, 11:16 / کد خبر:67567
نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد با انتشار پستی از اولین عکس الناز شاکردوست در این فیلم رونمایی کرد
نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد با انتشار پستی از اولین عکس الناز شاکردوست در این فیلم رونمایی کرد
نرگس آبیار کارگردانی که فیلم های پربیننده ای چون نفس و شیار 143 را در کارنامه هنری اش دارد امسال با فیلم شبی که ماه کامل شد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. شبی که ماه کامل شد فیلم جدید نرگس آبیار است که در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر پذیرفته شد.
در روزهای نزدیک به جشنواره فجر 37 از اولین عکس الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد رونمایی شد.

نرگس آبیار با انتشار عکسی از الناز شاکردوست نوشت : انتشار اولین تصویر از شبی که ماه کامل شد.
الناز شاکردوست با یک بازی متفاوت در شبی که ماه کامل شد حضور دارد و این اثر سینمایی تجربه تازه ای در کارنامه کاری او محسوب می شود.
شبی که ماه کامل شد با بازی متفاوت الناز شاکردوست و هوتن شکیبا چهارمین فیلم نرگس آبیار به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی است که عاشقانه ای متفاوت نسبت به آثار قبلی او است.
شبی که ماه کامل شد در سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فجر حضور دارد و نمایش خود را از روزهای اول جشنواره در سینماهای مردمی و با حضور عوامل فیلم آغاز می کند. همچنین نمایش این فیلم در سینمای رسانه ها، 14 بهمن خواهد بود.
در خلاصه داستان فیلم شبی که ماه کامل شد آمده است : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.
بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد عبارتند از : الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4048 ؛ 28 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین