سومین دوره جشنواره ملی شهر برفی در شهر افوس برگزار می گردد
-1 -

دبیر جشنواره شهر برفی :

سومین دوره جشنواره ملی شهر برفی در شهر افوس برگزار می گردد

سومین دوره جشنواره ملی شهر برفی در شهر افوس برگزار می گردد
27 دی 1397, 11:19 / کد خبر:67869
شهردار افوس و دبیر جشنواره شهر برفی گفت : سومین دوره جشنواره ملی شهر برفی به میزبانی استان اصفهان در شهر افوس برگزار می گردد .
شهردار افوس و دبیر جشنواره شهر برفی گفت : سومین دوره جشنواره ملی شهر برفی  به میزبانی  استان اصفهان در شهر افوس برگزار می گردد .
به گزارش خبرگزاری اصفهان امروز روح اله بابایی شهردار افوس در گفتگو با اصفهان امروز گفت : ستاد دائمی برگزاری جشنواره شهر برفی در نظر دارد ، سومین جشنواره ملی شهر برفی را به میزبانی استان اصفهان در شهر افوس برگزار نماید .
دبیر جشنواره شهر برفی گفت : این جشنوراه در روز های پنجشنبه و جمعه مورخ 25 و 26 بهمن ماه 1397 در پیست اسکی منطقه نمونه گردشگری شهر افوس برگزار می گردد .
شهردار افوس در ادامه افزود : با توجه همزمانی برگزاری این جشنوراه با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای ایجاد روحیه نشاط و امید و به شکرانه  نعمت های الهی  در نظر داریم ، با برنامه ریزی گسترده و مفصل ، این جشنواره را در شهر افوس برگزار نماییم  .
وی با اشاره به ارتفاع برف در شهر افوس گفت : با توجه به بارش های اخیر ارتفاع برف در شهر به بیش از 70 سانتی متر و در ارتفاعات به بیش از 1.5 متر می رسد ، که شرایط بسیار مطلوبی برای جشنوراه فراهم آورده است . به همین سبب در نظر داریم با دعوت از هنرمندان ، مجسمه سازان و علاقه مندان جهت ساخت سازه های برفی ، نسبت به برگزاری هرچه بهتر این جشنوراه اقدام نماییم .
بابایی در پایان با دعوت از علاقه مندان برای ثبت نام در این جشنواره گفت : اطلاعیه های برگزاری این جشنواره در  سایت شهرداری افوس به آدرس  http://shahreafous.ir   یا کانال های اطلاع رسانی این جشنواره  به آدرس shahrbarfi@ منتشر خواهد شد  .
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98، شماره 3490 ؛ 29 فروردین 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین