حضور فعال ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه بهره وری انرژی و آب
0 -

حضور فعال ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه بهره وری انرژی و آب

حضور فعال ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه بهره وری انرژی و آب
29 دی 1397, 09:50 / کد خبر:67939
ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه ای در اولین نمایشگاه بین المللی بهره وری انرژی و آب در ساختمان ، صنعت و حمل و نقل با رویکرد حفاظت از محیط زیست حضوری فعال دارد . ای نمایشگاه روز پنج شنبه 27 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان آغاز به کار کرد و تا 30 دی ما ادامه خواهد داشت .

ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه ای در اولین نمایشگاه بین المللی  بهره وری انرژی و آب در ساختمان ، صنعت و حمل و نقل با رویکرد حفاظت از محیط زیست حضوری فعال دارد . ای نمایشگاه   روز پنج شنبه 27 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان آغاز به کار کرد و تا 30 دی ما ادامه خواهد داشت .

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزير کشور در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان گفت : حداکثر صرفه جویی صورت گرفته در مصرف آب و انرژی در صنایع استان اصفهان قابل تحسین و تقدیر است .

دکتر مهدی جمالی‌نژاد تمدید گواهی انطباق معیار مصرف انرژی از سوی سازمان ملی استاندارد به ذوب آهن اصفهان را طی چند سال اخیر نشان از بهره وری انرژی در این شرکت دانست و افزود : صنایع اصفهان همسو با مردم شریف این استان در مصرف آب صرفه جویی قابل ملاحظه ای داشته اند.

وی در آیین آغازین این نمایشگاه که با حضور 50 شرکت داخلی در حال برگزاری می با شد ، توجه به باز مهندسی انرژی و آب را حائز اهمیت دانست و گفت : مشکلات خشکسالی و کمبود آب ایجاب می کند نسبت به استفاده از هوشمندانه ترین روش های علمی و تکنولوژیکی نستب به بهره وری آب و انرژی حساسیت داشته باشیم .

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3459 ؛ 04 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین