سارق ۴۵ میلیاردی منازل در اصفهان دستگیر شد
0 -

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

سارق ۴۵ میلیاردی منازل در اصفهان دستگیر شد

سارق ۴۵ میلیاردی منازل در اصفهان دستگیر شد
1 بهمن 1397, 09:46 / کد خبر:68148
فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک سارق حرفه‌ای منازل در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی و کشف ۴۵ میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه وی خبر داد.
فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک سارق حرفه‌ای منازل در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی و کشف ۴۵ میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه وی خبر داد.
به گزارش  تسنیم، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و شکایت مال باختگان، موضوع این پرونده با حساسیت ویژه‌ای در دستور کار پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: در این زمینه تیمی از کارآگاهان زبده اداره عملیات ویژه و پایگاه شرق پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را به منظور شناسایی عامل یا عاملان این سرقت‌ها آغاز کرده و در نهایت موفق شدند با به کارگیری یک سری اقدامات ویژه و تخصصی هویت عامل اصلی ارتکاب سرقت از منازل را به دست آورند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه متهم از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار منازل است، گفت: پس از شناسایی هویت وی، بلافاصله کارآگاهان وارد عمل شده و با اقدامات پیچیده علمی، توانستند طی یک عملیات ویژه و غافلگیرانه سارق را در حال سرقت از یک منزل دستگیر کنند.
وی خاطر نشان کرد: با پی جویی‌های انتظامی در بازرسی از منزل و مخفیگاه‌های متهم 135 عدد سکه تمام بهار آزادی، 74 عدد نیم سکه، 195 عدد ربع سکه، 13 هزار و 200 دلار آمریکا، 8هزار و 500 یورو، 20 تخته فرش دستباف، 3 عدد تابلو فرش و وجوه نقد حاصل از فروش اموال مسروقه کشف شد.
سردار معصوم بیگی مجموع ارزش تقریبی اموال و وجوه کشف شده از مخفیگاه‌های متهم را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 45 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: سارق دستگیر شده تاکنون به تعدادی سرقت منزل در شهر اصفهان اعتراف کرده که تلاش برای شناسایی مال باختگان و کشف سایر اموال مسروقه ادامه دارد.
وی بیان کرد: متهم با استفاده از دستگاه‌های مخصوص طلاهای مسروقه را پس ذوب کردن به صورت شمش درآورده و آنها را به فروش رسانده و با وجوهات حاصله اقدام به خرید منزل، زمین و خودرو کرده که تحقیقات برای کشف ابعاد این پرونده همچنان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان، با هشدار به مردم در خصوص نگهداری اموال با ارزش در منازل گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم از نگهداری طلاجات، سکه، ارز و وجوه نقد به مقدار زیاد در منازل خود،خودداری کنند.
وی بر کشف و استرداد اموال مسروقه به مال باختگان به عنوان یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: پلیس اصفهان اقدامات خود را در این حوزه متمرکز کرده و تمام تلاش خود برای احقاق حقوق مردم به کار می‌گیرد و اجازه نخواهد داد مجرمان و قانون شکنان با ارتکاب اعمال مجرمانه خود امنیت و آرامش مردم را برهم بزنند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98، شماره 3537 ؛ 29 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین