تابش: مقاوم‌سازی طبقه دوم نقش‌جهان تمام شد
0 -

آغاز مذاکرات برای واگذاری ورزشگاه به فولاد مبارکه

تابش: مقاوم‌سازی طبقه دوم نقش‌جهان تمام شد

تابش: مقاوم‌سازی طبقه دوم نقش‌جهان تمام شد
3 بهمن 1397, 13:02 / کد خبر:68359
مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد انتقال ورزشگاه نقش‌جهان به فولاد مبارکه خبرهای خوشی به هواداران سپاهان و ورزش‌دوستان اصفهانی داد و از مدیران شهری هم درخواست کرد تا برای رینگ اصلی ترافیک مقابل ورزشگاه نقش‌جهان اقداماتی انجام دهند.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد انتقال ورزشگاه نقش‌جهان به فولاد مبارکه خبرهای خوشی به هواداران سپاهان و ورزش‌دوستان اصفهانی داد و از مدیران شهری هم درخواست کرد تا برای رینگ اصلی ترافیک مقابل ورزشگاه نقش‌جهان اقداماتی انجام دهند.
مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس در مورد آخرین وضعیت ورزشگاه نقش‌جهان اظهار کرد: این ورزشگاه هنوز تحویل فولاد مبارکه نشده است و در اختیار وزارت ورزش و شرکت توسعه و تجهیز است و هیچ بخشی از آن تحویل ما نشده است.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان تصریح کرد: اقداماتی که در ورزشگاه نقش‌جهان انجام شده از روی اجبار بوده و چون می‌خواستیم بازی‌هایمان را در این ورزشگاه برگزار کنیم، در آن هزینه کرده‌ایم.
وی افزود: فعلا ورزشگاه در اختیار شرکت توسعه و تجهیز است و ‌آن‌ها مرجع پاسخ‌گویی در مورد ورزشگاه هستند؛ برای تحویل ورزشگاه باید اقدامات حقوقی صورت بگیرد، فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان تاکنون بیش از 40 میلیارد تومان هزینه کرده است.
تابش مطرح کرد: در ازای این هزینه‌ها قرار بوده باشگاه و فولاد مبارکه بهره‌بردار این ورزشگاه باشد و فولاد هم اعلام آمادگی کرده در صورتی که‌ ورزشگاه تحویل شود، آماده کمک در کامل کردن این ورزشگاه است.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان با بیان اینکه شرکت توسعه و تجهیز هم در ورزشگاه هزینه کرده است، عنوان کرد: مشکل بزرگ این ورزشگاه مقاوم‌سازی سازه در طبقه دوم بود که این مشکل انجام شده و چادرهای طبقه دوم هم طبق اعلام این سازمان آماده است.
وی خاطر نشان کرد: فولاد با هزینه‌ای بالغ بر 500 میلیون تومان یک جاده دسترسی دیگر برای ورزشگاه آماده کرد و پارکینگ شرقی هم که نیاز به خاکبرداری و زیرسازی داشت را آماده کرده است، البته با اینکه ورزشگاه تحویل نشده، این هزینه‌ها صورت گرفت.
تابش اذعان کرد: باشگاه هم هزینه زیادی در این ورزشگاه انجام داده و حسابرس هم این هزینه‌ها را از ما نمی‌پذیرد چون برای کس دیگری هزینه می‌کنیم و یکی از بندهای حسابرسی ما همین هزینه‌هاست.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان مطرح کرد: امیدواریم مسأله انتقال ورزشگاه هرچه زودتر حل شود که اخبار خوبی هم در این باره مطرح شده است؛ ورزشگاه اکنون مخارج زیادی دارد که روزانه باید انجام دهیم و هزینه نگهداری آن مبلغ زیادی را می‌طلبد.
وی بیان داشت: راه‌حل یکی از بزرگ‌ترین مشکلات این ورزشگاه در اختیار مدیریت شهری است و با توجه به این که اتوبان فرزانگان رینگ اصلی شهر و محل تردد وسائط نقلیه سنگین است، نیاز به یک روگذر و زیرگذر دارد؛ همچنین این اتوبان نیاز به یک پل هوایی عابر پیاده است.
تابش در پایان اظهار کرد: البته نقش‌جهان نسبت به بسیاری از ورزشگاه‌های ایران محسناتی دارد و یک ورزشگاه ملی است و جز معدود ورزشگاه‌هایی است که می‌تواند میزبان بازی‌های ملی هم باشد و از همین رو نیاز دارد که هرچه زودتر تکمیل شود.
به گزارش فارس، روز گذشته وزیر ورزش و جوانان با مدیرعامل فولاد مبارکه و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان و رئیس شرکت توسعه و تجهیز جلسه‌ای برگزار کردند و پیرامون انتقال ورزشگاه به فولاد مبارکه صحبت کردند.
همچنین امروز نیز رئیس شرکت توسعه و تجهیز به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان، مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان و اعضای کارخانه فولاد و کارشناسان و مهندسان شرکت توسعه و تجهیز از ورزشگاه نقش‌جهان بازدید کردند.
 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه۳۱ تیر ۹۸، شماره 3564 ؛ 31 تیر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه۳۱ تیر ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین