تابش: مسلمان در تیم ما مطمئنا مشکلی نخواهد داشت
0 -

الان خوشحالیم که او را جذب کردیم

تابش: مسلمان در تیم ما مطمئنا مشکلی نخواهد داشت

تابش: مسلمان در تیم ما مطمئنا مشکلی نخواهد داشت
3 بهمن 1397, 13:59 / کد خبر:68367
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: محسن مسلمان مطمئنا در تیم ما به مشکلی نخواهد خورد و سال های خوب فوتبالش را پشت سر خواهد گذاشت.
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: محسن مسلمان مطمئنا در تیم ما به مشکلی نخواهد خورد و سال های خوب فوتبالش را پشت سر خواهد گذاشت.
 محسن مسلمان در یکی دو سال اخیر از جمله بازیکنان تاثیرگذار در فوتبال ایران بوده است اما با وجود قابلیت فنی بالا، حاشیه ها این بازیکن را از پرسپولیس دور کرد.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بهترین پاسور لیگ را از ترکیب تیمش بیرون گذاشت و سپس هم مخالف ادامه همکاری با این بازیکن شد تا با وجود تمایل زیاد برای ادامه همکاری با پرسپولیس از جمع سرخپوشان تهرانی جدا شود.
مسلمان در ابتدای فصل به ذوب آهن پیوست اما حواشی این بازی در این باشگاه اصفهانی ادامه داشت. او ابتدا با امید نمازی سرمربی پیشین سبزپوشان اصفهانی به مشکل خورد و از تیم کنار گذاشته شد اما با بازگشت منصوریان مسلمان مجددا به ذوب آهن بازگشت. اما این بازیکن در تیم منصوریان هم نتوانست مسائل انضباطی را رعایت کند و ذوب آهن هم قراردادش را با این بازیکن پر حاشیه فسخ کرد.
تنها ساعاتی پس از فسخ قرارداد با ذوب‌آهن این بازیکن به دیگر تیم شهر اصفهان یعنی سپاهان پیوست.
مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با توجه به اینکه صحبت هایی مبنی بر اینکه مسلمان از ذوب آهن جدا خواهد شد مطرح شده بود، امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان خواستار جذب این بازیکن شد و ما هم پس از فسخ قرارداد وی با ذوب آهن برای جذب مسلمان اقدام کردیم.
وی افزود: قبل از شروع فصل هم مذاکرات خوبی با مسلمان داشتیم که در آن مقطع حضور او در سپاهان محقق نشد اما الان خوشحالیم که او را جذب کردیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص اینکه آیا نگران این موضوع نیستید که حواشی محسن مسلمان در سپاهان هم ادامه داشته باشد؟ تصریح کرد: باشگاه سپاهان قوانین و مقررات خاص خودش را دارد که اصل آن اخلاق مداری و پایبند بودن به مسائل انضباطی است. مسلمان بازیکن قابلی است که قطعا به ما کمک خواهد کرد و امسال در سپاهان مطمئنا یکی از بهترین سال های فوتبالی اش را پشت سر خواهد گذاشت.
تابش در رابطه با نقل و انتقالات سپاهان اضافه کرد: بر اساس نیاز تیم و خواسته مکتوب قلعه نویی برای تقویت تیم اقدام کردیم. محمد ابراهیمی، علی قربانی، محسن مسلمان و اگر هم مشکلی پیش نیاید محمد مسلمی پور بازیکنانی هستند که برای نیم فصل دوم به ما اضافه شده اند.
وی در پایان در رابطه با برنامه سپاهان برای نیم فصل دوم هم گفت: قهرمانی هیچگاه تضمین شده نیست اما تلاش میکنیم که مانند نیم فصل اول در رتبه های بالایی جدول حضور داشته باشیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸، شماره ؛ 26 تیر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین