پسر مَست دوستش را با چاقو کشت
0 -

پسر مَست دوستش را با چاقو کشت

پسر مَست دوستش را با چاقو کشت
15 بهمن 1397, 14:28 / کد خبر:69313
رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری پسری خبر داد که در حالت مستی دوستش را به قتل رساند.
رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری پسری خبر داد که در حالت مستی دوستش را به قتل رساند.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران پویا؛ نیمه شب پنجشنبه گذشته (11 بهمن 97) مأموران کلانتری 171 کهریزک در جریان وقوع یک فقره درگیری خونین در خوابگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد که دو پسر جوان افغانستانی ساکن در یک اتاق، پس از مصرف مشروبات الکلی از حالت طبیعی خارج شده و با یکدیگر به مشاجره پرداخته‌اند که در این حین یکی از آنها با استفاده از چاقوی آشپزخانه به دیگری حمله‌ور شده و وی را به قتل رسانده است.
بنابر تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول با دو ضربه چاقو به کتف و یک ضربه به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن کادر فوریتهای پزشکی جان باخته است.
یکی از اهالی ساختمانی که این دو نوجوان در آن زندگی می‌کردند، به مأموران گفت که با شنیدن صدای دعوا و درگیری، خود را به اتاق آنها رسانده و ضارب با همکاری همسایه‌ها گرفتار شده است.
در محل زندگی این 2 نوجوان، پنج دوستانشان نیز حضور داشتند که در تحقیقات انجام شده به تشریح ماجرا پرداخته و اعلام کردند قاتل پس از مصرف مشروب الکلی و در حالت مستی با دوستش مشاجره کرده که نتیجه مشاجره، به قتل انجامیده است.
سرگرد ابراهیم شریفی؛ رئیس کلانتری 170 کهریزک با اعلام این خبر گفت: قاضی کشیک صحنه جرم به همراه مأموران اداره دهم آگاهی پایتخت در محل حضور یافته و پس از انجام بررسی‌های لازم و تکمیل پرونده، جسد برای کالبد شکافی و تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین