۱۸ مجروح در انفجار مخزن گاز پراید و تصادف رانندگی
0 -

طی ۲۴ ساعت اخیر اتفاق افتاد؛

۱۸ مجروح در انفجار مخزن گاز پراید و تصادف رانندگی

۱۸ مجروح در انفجار مخزن گاز پراید و تصادف رانندگی
25 بهمن 1397, 10:19 / کد خبر:69877
​​​​رییس مرکز اورژانس استان اصفهان از وقوع چهار حادثه طی ۲۴ ساعت اخیر و مصدمیت ۱۸ نفر خبر داد.
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان از وقوع چهار حادثه طی ۲۴ ساعت اخیر و مصدمیت ۱۸ نفر خبر داد.
غفور راستین در گفت‌وگو با ایمنا در خصوص حادثه انفجار مخزن CNG پراید اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲ و ۲۵ دقیقه بامداد امروز در اثرشهرستان مبارکه- دیزیچه اتفاق افتاد و یک نفر مرد مجروح این حادثه به وسیله یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان حضرت محمد رسول الله مبارکه منتقل شد.
وی از وقوع حادثه واژگونی خودرو در بامداد امروز خبر داد و گفت: این حادثه در اثر واژگونی سمند در ساعت ۴ و ۴۹ دقیقه امروز در محور یزذ-نایین حدود ۱۰ کیلومتر قبل از نایین اتفاق افتاد و به مرکز اورژانس گزارش شد.
رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان گفت: این حادثه واژگونی فوتی نداشت و پنج نفر سرنشین مجروح این تصادف که چهار نفر تبعه افغانستانی و یک نفر ایرانی بودند به وسیله دو آمبولانس اورژانس به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل شدند.
دو تصادف رانندگی شب گذشته
راستین با اشاره به وقوع حادثه رانندگی در خیابان استانداری اظهار کرد: این حادثه دیشب ساعت ۲۰ و ۶ دقیقه در اثر تصادف پراید با پارس اتفاق افتاد و به مرکز اورژانس گزارش شد.
وی با بیان اینکه دو کد نیروهای امدادی اورژانس برای امدادرسانی به مصدومان این حادثه واژگونی اعزام شدند، گفت: این تصادف رانندگی فوتی نداشت و شش نفر مصدومین این حادثه که سه سرنشین خانم و سه نفر آقا بودند بعد از دریافت اقدامات درمانی سرپایی به وسیله نیروهای امدادی اورژانس به بیمارستان کاشانی منتقل شدند.
رییس مرکز اورژانس پزشکی استان اصفهان از وقوع  تصادف رانندگی دیگری خبر داد و گفت: این حادثه ساعت ۱۹ و ۴ دقیقه دیشب در اثر برخورد نیسنان و رنو در جاده شهرضا- اصفهان دو کیلومتر بعد از مهیار رخ داد.
راستین تاکید کرد: دو کد نیروهای امدادی پیش بیمارستانی اورژانس شش نفر مجرو این تصادف رانندگی را که سه مرد و سه زن بودند را برای درمان کامل به بیمارستان الزهراء(س) منتقل کردند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3479 ؛ 27 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین