منصوریان: یک لحظه هم ناامید نشدیم/ کار سخت‌مان تازه شروع شده است
0 -

«تیم ذوب آهن» ستاره بازی بود؛

منصوریان: یک لحظه هم ناامید نشدیم/ کار سخت‌مان تازه شروع شده است

منصوریان: یک لحظه هم ناامید نشدیم/ کار سخت‌مان تازه شروع شده است
1 اسفند 1397, 13:15 / کد خبر:70401
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از صعود تیمش به لیگ قهرمانان آسیا گفت: درحالی که خوشبین‌ترین هواداران هم امیدی به صعود نداشتند، بازیکنانم تا آخرین نفس جنگیدند و یک لحظه هم ناامید نشدند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از صعود تیمش به لیگ قهرمانان آسیا گفت: درحالی که خوشبین‌ترین هواداران هم امیدی به صعود نداشتند، بازیکنانم تا آخرین نفس جنگیدند و یک لحظه هم ناامید نشدند.

به گزارش  مهر، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بعد از آن که در دومین بازی از مرحله حذفی آسیا در زمین تیم الغرافه ابتدا با ۲ گل از این تیم عقب افتاد، توانست در یک نیمه رویایی ۳ گل به این تیم زده تا صعودی خاطره انگیز به مرحله گروهی مسابقات داشته باشد.

علیرضا منصوریان سرمربی ذوب آهن در گفتگو با مهر اظهار داشت: به تیمم و بازیکنانم اعتماد داشتم. ما با روحیه خوب و حس پیروزی به قطر رفتیم و حتی یک لحظه از رسیدن به هدفی که داشتیم نا امید نشدیم. حتی وقتی ۲ بر صفر بازنده به رختکن رفتیم هم خودم و هم بازیکنانم به بازگشت امید داشتیم.

وی اضافه کرد: شاید در پایان نیمه نخست خوشبین ترین هواداران فوتبال ایران هم به صعود ما امید نداشتند اما بازیکنان ما مصمم بودند و با اراده و عزم جزم برای پیروزی به میدان رفتند. ما آنالیز خوبی از الغرافه داشتیم و نقاط ضعف خط دفاعی و دروازه‌بان این تیم را می شناختیم و از همانجا ضربات خود را وارد کردیم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص درخشش رشید مظاهری گفت: وقتی به ذوب آهن آمدم گفتم رشید یکی از بهترین دروازه‌بان های فوتبال ایران است. خیلی خوشحالم که او به اوج بازگشته است. مظاهری یکی از ستاره‌های تیم ما در این بازی بود که بارها با واکنش‌های خوبش تیم را در بازی نگه داشت و به حق بعنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. اما ستاره واقعی بازی دیشب «تیم ذوب آهن» بود.

منصوریان تصریح کرد: در این پیروزی تک تک بازیکنانی که در زمین بودند، بازیکنانی که فرصت بازی پیدا نکردند، دستیارانم، اعضای کادر پزشکی، اعضای کادر تدارکات، مدیران باشگاه، مدیران کارخانه، هواداران و تک تک کارگران زحمتکش کارخانه ذوب آهن سهم داشتند و باید گفت این مجموعه ستاره واقعی ذوب آهن مقابل الغرافه بودند. ضمن این که باید به صورت ویژه از محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی که به دلیل مصدومیت فرصت همراهی ما را نداشتند یاد کنم و این پیرزی را به آنها هم تقدیم کنم.

وی بیان داشت: با این پیروزی کار برای ما تمام نشده و تازه به اول راه سختی رسیدیم. تازه کار برای ما آغاز شده است. این بازی مثل دری بود که ما را وارد یک دنیای دیگر کرد و حالا کار اصلی ما آغاز شده است. این پیروزی باعث شد تا برنامه‌های ما فشرده‌تر شود و حالا باید همزمان در لیگ و  آسیا از حیثیت فوتبال ذوب آهن دفاع کنیم.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: در این بازی ذوب آهن یک بازی ملی انجام داد و از این به بعد هم به تیم ذوب آهن مثل دیگر تیم‌هایی که در آسیا حضور دارند باید در این رقابتها به چشم «ملی» نگاه شود. 

منصوریان در ادامه بیان داشت: این یک پیروزی بزرگ برای تیم ذوب آهن بود، اما بازیکنان ما و به خصوص بازیکنان جوان‌تر باید این را بدانند که نباید برای بازیهای آینده چه در لیگ و چه در آسیا در باد این پیروزی بخوابند. ما یک شب فرصت داشتیم تا برای این پیروزی جشن بگیریم و خوشحال باشیم که این فرصت به اتمام رسید. بازی با الغرافه برای ما تمام شد و به تاریخ پیوست.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: بازیکنان بزرگتر و باتجربه تر ما باید کمک کنند تا جوانترها از حال و هوای این بازی خارج شده دچار غرور نشوند. حضور در آسیا بهترین فرصت است که بازیکنان جوان ما بتوانند بر تجربه خود اضافه کرده و با درخشیدن در این مسابقات تبدیل به ستاره های فوتبال ایران شوند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸، شماره 3565 ؛ 01 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین