حوادث اصفهان ۱۲ مجروح بر جای گذاشت
0 -

طی ۲۴ ساعت اخیر:

حوادث اصفهان ۱۲ مجروح بر جای گذاشت

حوادث اصفهان ۱۲ مجروح بر جای گذاشت
2 اسفند 1397, 10:29 / کد خبر:70455
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: حوادث اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۲ مجروح را راهی بیمارستان کرد.
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: حوادث اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۲ مجروح را راهی بیمارستان کرد.
غفور راستین در گفت‌وگو با ایمنا در خصوص حادثه رانندگی عصر دیروز اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۵ و ۳۶ دقیقه در اثر تصادف پراید با وانت حدفاصل بین پل خرزوق و پل گز اتفاق افتاد و به اورژانس گزارش شد.
وی با تاکید به اینکه دو کد نیروهای امدادی اورژانس به محل این حادثه رانندگی اعزام شدند، گفت: این تصادف فوتی نداشت و نیروهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی شش نفر مجروح این حادثه را که سه خانم و یک کودک و دو مرد بودند را بعد از اقدامات درمانی سرپایی برای درمان کامل به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل کردند.
رییس مرکز اورانس پزشکی استان اصفهان از وقوع حادثه گاز گرفتگی دیشب در پل قطار خبر داد و گفت: این حادثه مسمومیت ساعت ۲۳ و ۸ دقیقه دیشب به علت نشت گاز  co در اثر استفاده از بخاری بدون دود کش در محدوده زردنجان- پل قطار رخ داد.
راستین تاکید کرد: این حادثه گاز گرفتگی فوتی نداشت و دو کد نیروهای امدادی اورژانس شش نفر مصدوم این حادثه گاز گرفتگی را که یک نفر خانم ۴۱ ساله و پنج مرد بودند را برای درمان کامل به بیمارستان فارابی منتقل کردند.
 وی با اشاره به آمار فعالیت‌های اورژانس استان اصفهان از روزگذشته اظهار کرد: تعدادکل تماس ها با این مرکز سه هزار و ۷۳۱ مورد و تعداد کل ماموریت‌ها ۵۱۰ مورد و تصادفات شهری ۹۷ مورد و تعداد تصادفات جاده ای ۱۴ مورد گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3479 ؛ 27 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین