برگزاری اولین تمرین تیم ملی در مونته نگرو
0 -

رشید مظاهری با احتیاط تمرین می‌کند

برگزاری اولین تمرین تیم ملی در مونته نگرو

برگزاری اولین تمرین تیم ملی در مونته نگرو
13 خرداد 1396, 11:45 / کد خبر:7047
ملی‌پوشان در حالی روز گذشته به مونته نگرو سفر کردند که پس از استراحتی کوتاه، زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را از سر گرفتند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال کشورمان عصر دیروز اولین تمرین خود را در مونته نگرو جهت آماده‌سازی برای مسابقه دوستانه که فردا یکشنبه (14 خرداد ماه) برگزار می‌شود، آغاز کرد.
این جلسه تمرینی پس از چند روز پرفشار در کمپ اتریش و پرواز صبح از وین برگزار شد که تمرکز ملی‌پوشان بر روی بازیابی و ریکاوری بود.
کارلوس کی‌روش هم چندین تاکتیک را اجرا کرد و به تست بازی دفاعی تحت فشار پرداخت.
گفتنی است؛ محمدرشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن که به اردوی تیم ملی دعوت شده در آستانه بهبودی کامل از مصدومیتی است که در دست چپ خود داشت.
رشید مظاهری با احتیاط درون زمین تمرینات خود را انجام می‌دهد بطوری که از تماس دست خود خودداری می‌کند تا شرایط بهبودی وی به مخاطره نیفتد.
همچنین با توجه به شرایط فوق و اینکه بیرانوند در مسابقه لیگ قهرمانان حضور داشت، کارلوس کی‌روش حامد لک (دروازه‌بان سایپا) را به کمپ تیم ملی دعوت کرد تا از هر گونه شرایط ناخوشایند جلوگیری کند. محمدرضا اخباری (دروازه‌بان تراکتورسازی) نیز در اتریش حضور دارد تا تیم ملی با حضور چهار دروازه‌بان تقویت شود و اینکه به بهترین شکل برای مسابقات آتی مقابل مونته نگرو و ازبکستان آماده شوند.


ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3459 ؛ 04 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین