ایرانپوریان: حفظ کردن صدر جدول سخت تر از رسیدن به آن است
0 -

در زمین نمی‌توانند ما را شکست دهند، می‌گویند با اوت دستی موفق شدیم!

ایرانپوریان: حفظ کردن صدر جدول سخت تر از رسیدن به آن است

ایرانپوریان: حفظ کردن صدر جدول سخت تر از رسیدن به آن است
2 اسفند 1397, 12:20 / کد خبر:70479
مدافع با تجربه سپاهان در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

مدافع با تجربه سپاهان در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.

محمد ایرانپوریان در گفتگو با ایلنا در خصوص شرایط این روزهای سپاهان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی انجام می‌دهیم و خودمان را آماده دیدار سختی می‌کنیم که جلوی تراکتورسازی داریم. تیم کاملاً آماده است و بازیکنان با انگیزه بالایی در تمرینات حاضر می‌شوند و شرایط به هر شکل خوب است.

وی در مورد وقفه ایجاد شده در دیدارهای سپاهان گفت: قطعاً از این موضوع لطمه می‌خوریم و ناچار شدیم به خاطر بازی آسیایی ذوب آهن دیدارمان لغو شود باید در این وقفه ایجاد شده تلاش کنیم خودمان را در شرایط بازی نگه داریم. ضمن اینکه جا دارد به ذوب آهن بابت پیروزی و صعودش به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تبریک بگویم و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران و اصفهان باشند.

مدافع راست سپاهان در رابطه با کار سخت تیمش در حفظ صدرنشینی هم خاطرنشان کرد: سخت تر از رسیدن به صدر جدول حفظ کردن آن است و قطعاً کار دشواری داریم و باید تلاش کنیم جایگاهی که با سختی به دست آوردیم را در پایان فصل هم در اختیار داشته باشیم.

ایرانپوریان در مورد اینکه گفته می‌شود سپاهان فقط روی توپ های بلند و اوت دستی به حریف حمله می‌کند گفت: هرکسی حتی خلاصه بازی های ما را هم دیده باشد این حرف را نمی‌زند. در طول بازی‌ها ما از راه های مختلفی به سمت دروازه حریف حمله می‌کنیم و برنامه‌های هجومی زیادی داریم و این صحبت‌ها از این جهت مطرح می‌شود که در زمین نمی‌توانند ما را ببرند و به این صحبت‌ها روی می آورند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸، شماره 3565 ؛ 01 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین