جزئیات موافقت AFC با میزبانی از سعودی‌ها در ورزشگاه کربلا
0 -

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن خبر داد

جزئیات موافقت AFC با میزبانی از سعودی‌ها در ورزشگاه کربلا

جزئیات موافقت AFC با میزبانی از سعودی‌ها در ورزشگاه کربلا
5 اسفند 1397, 14:45 / کد خبر:70697
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: پس از بررسی‌های AFC ، مجوز میزبانی ذوب‌آهن در ورزشگاه کربلا تأیید شد و در کشور عراق میزبان تیم سعودی خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: پس از بررسی‌های AFC ، مجوز میزبانی ذوب‌آهن در ورزشگاه کربلا تأیید شد و در کشور عراق میزبان تیم سعودی خواهیم بود.

سعید آذری امروز در گفت‌وگو با فارس در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: پس از صعود به مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا برنامه‌ای فشرده‌ای را در پیش داریم، پیش از آغاز رقابت‌های آسیایی دو بازی حساس با تیم‌های استقلال و ماشین سازی برگزار خواهیم کرد که امیدوارم با تمام وجود در این دو بازی ظاهر شویم و شروع قدرتمندی را در رقابت‌های آسیایی داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص برنامه ریزی این باشگاه برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا افزود: فعلاً تمرکز  تیم بر روی دو بازی لیگ برتر است اما پیش از بازی با تیم الزورا یک اردو در اصفهان برگزار خواهیم کرد؛ در خصوص بحث پشتیبانی تیم نیز برنامه‌های داریم که امیدوارم به خوبی عملی شود.

وی ادامه داد: دو بازی خارج از خانه داریم که همین موضوع زمینه را برای ما سخت می‌کند و علاوه بر آن ترافیک بازی‌های لیگ نیز بسیار زیاد است.

آذری در خصوص حمایت‌های سازمان لیگ از باشگاه ذوب‌آهن برای حضور پرر رنگ تر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بحث ذوب‌آهن ملی است، و جدایی از تیم ذوب‌آهن دو تیم دیگر نیز درگیر مشکلات بازی‌های لیگ برتر خواهند شد، با توجه به تعداد بازی‌های زیاد تیم‌ها باید فدراسیون به نمایندگان ایران کمک کند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد میزبانی از تیم عربستانی در زمین بی طرف افزود: طبق اعلام قبلی باشگاه ذوب‌آهن ورزشگاه کربلا به عنوان زمین ذوب‌آهن به کنفدراسیون آسیا معرفی شده بود، پس از بررسی‌های AFC مجوز میزبانی ذوب‌آهن در این ورزشگاه تأیید شد و در کشور عراق و شهر کربلا میزبان تیم سعودی خواهیم بود.

وی در خصوص  آخرین وضعیت تسویه حساب باشگاه استقلال در مورد انتقال تبریزی اضافه کرد: باشگاه استقلال یک فقره چک به باشگاه ذوب‌آهن تحویل داده و اعلام کرده که این چک پاس خواهد شد، ما همین امیدواریم این چک پاس شود.

آذری پیرامون جذب بازیکن جدید اذعان داشت: به دنبال جذب یک هافبک ازبکستانی بودیم اما این بازیکن نتوانست بنا به دلایلی حقوقی و قراردادی  به تیم اضافه شود، در حال مذاکره با یک بازیکن برزیلی هستیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن مورد بحث داوری و اتفاقاتی پیش آمده برای این تیم اشاره داشت: زیاد در مورد داوری صحبت کردیم و واقعاً خسته شدیم، ترجیح می‌دهم دیگر در این خصوص صحبت نکنم.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸، شماره ؛ 26 تیر 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین