تابش: امیدوارم مصاحبه مالک تراکتورسازی برای سکوها ذهنیت ایجاد نکند
0 -

با تغییر زمان بازی با پرسپولیس موافقت نمی‌کنیم

تابش: امیدوارم مصاحبه مالک تراکتورسازی برای سکوها ذهنیت ایجاد نکند

تابش: امیدوارم مصاحبه مالک تراکتورسازی برای سکوها ذهنیت ایجاد نکند
8 اسفند 1397, 11:59 / کد خبر:70972
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: باشگاه سپاهان همیشه ارتباط بسیار خوبی با مسئولان و هواداران تراکتورسازی داشته و امیدوارم مصاحبه اخیر زنوزی ذهنیت برای سکوها در بازی ما با این تیم ایجاد نکند.
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: باشگاه سپاهان همیشه ارتباط بسیار خوبی با مسئولان و هواداران تراکتورسازی داشته و امیدوارم مصاحبه اخیر زنوزی ذهنیت برای سکوها در بازی ما با این تیم ایجاد نکند.
 مسعود تابش در گفت‌و‌گو با میزان، در آستانه بازی سپاهان مقابل تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: هر دو تیم سپاهان و تراکتورسازی مدعی قهرمانی در جدول بوده و در لیگ جزء بالانشین‌ها هستند اما این بازی حساسیت خاصی برای ما نداشته و مثل همه بازی‌ها سه امتیاز دارد هرچند که بازی خیلی سنگینی است. تیم ما هم مانند همه بازی‌ها با آمادگی کامل در این دیدار به میدان می‌رود. امیدوارم شاهد یک بازی جوانمردانه از سوی هر دو تیم باشیم و هر تیمی که شایسته پیروزی است، برنده بازی شود البته احتمال تساوی هم وجود دارد اما من دوست دارم این بازی برنده داشته باشد.
وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به مصاحبه اخیر مالک باشگاه تراکتورسازی در مورد داوری‌ها و اینکه داوری‌ها به شکل برنامه‌‌ریزی شده به سود تیم خاصی است، آیا این احتمال را نمی‌دهید که سکوهای ورزشگاه در بازی شما با این تیم ذهنیت نسبت به عملکرد داور پیدا کرده و به نوعی او را تحت فشار قرار دهند تاکید کرد: باشگاه سپاهان همیشه ارتباط بسیار خوبی با مسئولان و هواداران تراکتورسازی داشته است. زنوزی اسمی از تیم ما نیاورد اما امیدوارم مصاحبه اخیر او ذهنیت برای سکوها ایجاد نکند ضمن اینکه خورشیدی یک داور باتجربه است که در چند بازی اخیر لیگ قضاوت‌های خوبی داشته و بعید می‌دانم تحت تاثیر جو قرار بگیرد. البته فراموش نکنید که برانکو هم قبل از بازی پرسپولیس با ما صحبت‌هایی را انجام داده بود که متاسفانه در عملکرد داور تاثیر گذاشته بود.
مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: مسئولان باشگاه‌ها نباید مصاحبه‌های تنش‌زا انجام دهند و باید کمک به تلطیف فضای فعلی فوتبال کنند فوتبال ما درحال حاضر پر از حاشیه است. خود ما هم سعی می‌کنیم تا جایی که امکان دارد فقط درباره تیم خودمان صحبت کنیم و باید کاری کنیم که هواداران از فوتبال لذت ببرند نه اینکه به‌دنبال تنش، دعوا و حاشیه باشند. به گواه کارشناسان سپاهان یکی از تیم‌هایی بوده که بیشترین ضربه را از داوری‌ها خورده ضمن اینکه در نیم فصل دوم هم همه دیدند که در داوری‌های بازی‌های ما در همین نیم فصل دوم با تیم‌های سپیدرود، پیکان و صنعت نفت چه اتفاقی افتاد. یا شما به حکم‌های محرومیت یا جریمه‌هایی که برای ما درنظر می‌گیرند نگاه کنید. دیگر قرار است چه کاری انجام دهند؟
وی درباره احتمال تغییر دوباره زمان بازی این تیم مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی هم گفت: به هیچ وجه با تغییر یا تعویق زمان بازی موافق نیستیم. ما حتی با برگزاری بازی بعد از پایان لیگ هم مخالف بودیم و دوست داشتیم در طول فصل این بازی انجام شود. حالا سازمان لیگ اعلام کرده که سوم خرداد و دیگر به هیچ عنوان موافق تعویق بازی نیستیم. از کجا معلوم که چهار، پنج ماه دیگر تیم ما شرایط و آمادگی فعلی را داشته باشد. مگر زمانی که سپاهان حدود سه ماه از بازی‌های خانگی محروم بود و در آسیا، لیگ و جام حذفی بازی می‌کردیم، سه روز سه روز به مصاف حریفان نمی‌رفتیم؟ آیا فوتبال و بازیکنان ما فقط در ظاهر اسم حرفه‌ای را یدک می‌کشند؟
وی ادامه داد: ما انتظار داشتیم بازی ما با ذوب‌آهن هم برگزار شود و موافق تعویق این بازی نبودیم چون باعث می شود بازی‌های ما فشرده‌تر شود. ما به اندازه کافی تعطیلات داشتیم. ۱۵ روز، یک هفته و حتی ۵۳ روز برای نیم فصل. ممکن است یک تیم مشکلاتی داشته باشد و این چنین تعطیلاتی به آنها کمک کند که خود را بازسازی کنند اما تیم دیگر در همان مقطع زمانی شرایط خوبی داشته باشد. با این مدل برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های لیگ تیم ها از شرایط مسابقه فاصله می‌گیرند.
تابش همچنین تاکید کرد: در حال حاضر صحبت از این است که بازی‌ها به دلیل مسابقات تیم امید حدود دوهفته تعطیل شود. ما با این موضوع هم مخالف هستیم چرا به این موضوع به صورتی دیگر پرداخته نمی‌شود که به جای تعطیلی لیگ باشگاه‌ها با تیم امید همکاری کرده و بازیکنان خود را در اختیار این تیم قرار دهند. ما هم بازیکن تیم امید داریم. نبود بازیکنان امید در تیم‌های لیگ‌برتری مگر چقدر روی آنها تاثیر می‌گذارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸، شماره 3565 ؛ 01 مرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱ مرداد ۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین