آموزش بستن کروات سه گره (گره ترینیتی)
0 -

آموزش بستن کروات سه گره (گره ترینیتی)

آموزش بستن کروات سه گره (گره ترینیتی)
15 اسفند 1397, 10:03 / کد خبر:71537
بستن کروات سه گره جذابیت خاصی به ظاهر شما می‌بخشد. از آنجایی که این گره کاملا بزرگ است، برای بستن آن، یک کراوات ساده که بیش از حد ضخامت نداشته باشد را انتخاب کنید.
ستاره | بستن کروات سه گره جذابیت خاصی به ظاهر شما می‌بخشد. از آنجایی که این گره کاملا بزرگ است، برای بستن آن، یک کراوات ساده که بیش از حد ضخامت نداشته باشد را انتخاب کنید.
 آیا به دنبال یک گره کروات جذاب برای شرکت در مجلس عروسی هستید؟ بستن کروات سه گره با وجود سه پره کاملا آشکار و برجسته، ظاهر شما را در جمع بیشتر برجسته می‌کند. کروات سه گره کاملا بزرگ بوده و غیر ممکن است که دیده نشود. زدن این گره نیاز به تخصص و مهارت دارد. بنابراین بهتر است مراحل گفته شده در این مطلب را به دقت دنبال کنید.
خلاصه‌ای از کروات سه گره
 • اندازه: بزرگ
 • تقارن: تقارن سه وجهی
 • میزان دشواری: سخت
 • رسیمت: مناسبت‌های خانوادگی، عروسی، مجالس غیر رسمی
 • یقه‌های توصیه شده: یقه‌های پهن، یقه‌های cutaway (در این نوع یقه، برش لبه‌های تیز یقه به سمت بیرون و سرشانه‌ها تمایل دارد)
آموزش بستن کروات سه گره (ترینیتی)

۱. کراوات را به دور یقه خود بیاندازید، طوریکه درز آن به سمت داخل و انتهای پهن آن در سمت راست شما قرار بگیرد؛ دقیقا جایی که می‌خواهید پس از اتمام کار، کراوات بایستد.
۲. انتهای باریک کروات را به صورت مورب از جلوی انتهای پهن رد کنید و شکلی شبیه به حرف X انگلیسی را درست کنید. آن را از زیر حلقه دور گردن بالا بیاورید.
۳. انتهای باریک را در بالای حلقه قرار دهید.
۴. انتهای باریک را به طور افقی از پشت انتهای پهن عبور دهید.
۵. انتهای باریک را از بالای حلقه دور یقه عبور دهید.
۶. نوک انتهای باریک را به سمت پایین بیاورید و از زیر حلقه دور گردن خارج کنید. از سمت راست گره فاصله داشته باشد.
۷. انتهای باریک را به صورت افقی از جلوی گره و از راست به چپ ببرید. یک انگشت را در زیر نوار افقی ایجاد شده قرار دهید.
۸. انتهای باریک را از زیر حلقه دور یقه، بالا آورده و از داخل نوار افقی پایین بیاورید. یک انگشت را در زیر انتهای باریک درست بالای گره قرار دهید.
۹. انتهای باریک را از پشت انتهای پهن و از راست به چپ عبور دهید.
۱۰. نوک انتهای باریک را از حلقه دور یقه و از داخل حلقه کوچک عمودی که در مرحله ۸ ایجاد کره اید، بالا بیاورید.
۱۱. در مرحله بعد بستن کروات سه گره، انتهای باریک را کاملا از حلقه عمودی رد کرده، همچنان گوشه ها، مورب، به سمت بالا و در طرف راست شما باشند، و آن را به سمت پایین محکم کنید.
۱۲. گره را محکم کنید. انتهای باریک را یا پشت انتهای پهن یا زیر حلقه دور یقه پنهان کنید.


توصیف گره ترینیتی (سه گره)
 • تقارن این گره در امتداد سه محور است که در وسط قرار می‌گیرند، برخلاف دیگر گره‌های متقارن کراوات که تنها یک محور عمودی در وسط قرار می‌گیرد.
 • این گره برای مناسبت‌های تجاری بیش از حد خودنمایانه و نمایشی است. برای این نوع گره، یک کراوات ساده که بیش از حد ضخامت نداشته باشد را انتخاب کنید، زیرا خود گره کاملا بزرگ است. 
 • شکل گره توسط انتهای باریک کراوات شکل می‌گیرد. بنابراین، کراواتی را انتخاب کنید که انتهای باریک آن تیز نباشد. اگر انتهای باریک، تیزی مورب و قابل توجهی داشته باشد، سه پره گره از لحاظ اندازه مساوی نخواهند شد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
 • آخرین ها
 • پربحث ترین
 • پرمخاطب ترین