مطهری: ممنوع‌التصویری خاتمی مبنای قانونی ندارد
0 -

مطهری: ممنوع‌التصویری خاتمی مبنای قانونی ندارد

مطهری: ممنوع‌التصویری خاتمی مبنای قانونی ندارد
20 اسفند 1397, 15:19 / کد خبر:71960
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تذکر نماینده تهران به نطق محمد مهدی زاهدی وارد است و رییس جمهور دولت اصلاحات ممنوع‌الملاقات نیست.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تذکر نماینده تهران به نطق محمد مهدی زاهدی وارد است و رییس جمهور دولت اصلاحات ممنوع‌الملاقات نیست.

به گزارش ایمنا، علی مطهری در نشست علنی امروز - دوشنبه، ۲۰ اسفندماه - مجلس شورای اسلامی پس از تذکر محمدعلی وکیلی در خصوص نطق محمدمهدی زاهدی در خصوص دیدار برخی نمایندگان با رییس جمهور دولت اصلاحات اظهار کرد: تذکری که آقای وکیلی دادند وارد است، آقای خاتمی ممنوع الملاقات نیست.

 محمدعلی وکیلی در نشست علنی امروز مجلس، در تذکر شفاهی نسبت به نطق محمدمهدی زاهدی که دیدار جمعی از نمایندگان با رئیس دولت اصلاحات را خلاف منافع ملی قلمداد کرده بود، گفت: پیرامون آنچه آقای زاهدی در نطق خود نسبت به تعداد قابل توجهی از همکاران در قالب قضاوت غیرمنصفانه بیان داشت و ادعای اینکه دیداری که توسط این نمایندگان انجام شده را خلاف منافع ملی قلمداد کرد، باید بگویم خلاف منافع ملی آنجایی انجام شد که با تنگ نظری و فتنه نمایی بخش مهمی از سرمایه‌های انسانی کشور را به حاشیه بردید.

نماینده مردم تهران، ری، پردیس، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خلاف منافع ملی آنجایی انجام گرفت که رییس جمهور هشت ساله‌ای همچنان در گوشه و کنار کشور حرکت می‌کند و سفر و سخنرانی آزاد دارد و تمام مرزهای رسمی کشور را زیر سوال می‌برد اما کسی معترض نمی‌شود و نه رییس جمهوری که با نجابت سال‌هاست در گوشه‌ای نشسته و جز دعوت به وحدت، رحمت و تبعیت سخنی بیان نکرده است.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: خلاف منافع ملی وقتی اتفاق می‌افتد که زبان تهدید برای نمایندگان به کار ببریم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی پس از تذکر این نماینده مجلس گفت: تذکری که آقای وکیلی دادند وارد است، آقای خاتمی ممنوع الملاقات نیست.ایشان ممنوع التصویر هستند که خود این موضوع مبنای قانونی ندارد.

بنا بر گزارش خانه ملت، علی مطهری رییس جلسه علنی مجلس  اظهار کرد: نطق آقای زاهدی توهین به برخی از نمایندگان بود که آقای وکیلی به آن جواب داد.


ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3479 ؛ 27 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین