جدید ترین مدل مانتو بهار 98
+1 -

جدید ترین مدل مانتو بهار 98

جدید ترین مدل مانتو بهار 98
22 اسفند 1397, 10:10 / کد خبر:72081
انتخاب مدل مانتو در پایان سال، شاید کمی دشوار باشد. مدل‌ها بسیار متنوع هستند و شما باید از میان آن‌ها انتخاب کنید؛ بنابراین بهتر است قبل از رفتن به خرید، مدل مانتو بهار ۹۸ را که جدیدترین‌ها هستند ببینید و بعد تصمیم درستی بگیرید.
ستاره | انتخاب مدل مانتو در پایان سال، شاید کمی دشوار باشد. مدل‌ها بسیار متنوع هستند و شما باید از میان آن‌ها انتخاب کنید؛ بنابراین بهتر است قبل از رفتن به خرید، مدل مانتو بهار ۹۸ را که جدیدترین‌ها هستند ببینید و بعد تصمیم درستی بگیرید.
در روز‌های پایانی سال، بهار در لحظه لحظه زندگی‌هایمان نفوذ می‌کند. دغدغه‌ها هم در روز‌های نزدیک به عید، رنگ و بوی خاصی می‌گیرد؛ لباس نو، کفش نو، استایلی نو. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که امسال می‌خواهید استایلی جدید را امتحان کنید و حالا هم به دنبال مدل مانتو بهار 98 هستید، به جای درستی آمده‌اید. باهم مدل‌های جدید مانتو امسال را می‌بینیم.
اگر پیگیر دنیای مد و به پیروی از آن علاقه‌مند هستید، حتما برایتان مهم است که بدانید رنگ سال 2019 توسط سایت شرکت پنتون مرجانی (Coral) و یا گلبهی معرفی شده است؛ بنابراین اگر امسال در فروشگاه‌ها این رنگ را بیش از همه دیدید، تعجب نکنید. در ادامه مدل‌های مانتو بهار 98 به رنگ مرجانی و سایر مدل‌های و رنگ‌های خاص و جذاب را ببینیم.


در صورت تمایل برای دیدن سایر مدل مانتو ها کلیک کنید

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین