فروش شکر به قیمت بیش از 34 هزار ریال تخلف است
0 -

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان :

فروش شکر به قیمت بیش از 34 هزار ریال تخلف است

فروش شکر به قیمت بیش از 34 هزار ریال تخلف است
23 اسفند 1397, 09:20 / کد خبر:72145
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: فروش شکر به قیمت بیش از 34 هزار ریال برای هر کیلوگرم در این استان تخلف است و با عوامل آن برخورد می شود.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: فروش شکر به قیمت بیش از 34 هزار ریال برای هر کیلوگرم در این استان تخلف است و با عوامل آن برخورد می شود.
اسرافیل احمدیه روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با اتخاذ تدابیر ویژه و پیگیری های انجام شده توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای مدیریت و توزیع هرچه بهتر شکر در سطح اتحادیه ها، اصناف و فروشگاه ها، قیمت این کالا کاهش یافت و برای مردم به 34 هزار ریال برای هر کیلوگرم رسید.
وی با بیان اینکه هیچ فروشگاهی حق فروختن شکر به قیمت بیش از 34 هزار ریال را ندارد، تصریح کرد: در زمان حاضر کمبود شکر در استان اصفهان وجود ندارد و توزیع آن بطور متناسب در سطح شهرستان ها و محله های مختلف صورت گرفته است.
احمدیه با بیان اینکه برخی بدنبال سوء استفاده از شرایط موجود و گران کردن شکر بودند، تاکید کرد: با مدیریت و کنترل نظام توزیع و عرضه و تقاضا توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان جلوی این تخلف ها در استان گرفته شد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان با اشاره به چگونگی توزیع گوشت توضیح داد: سهمیه گوشت وارداتی به استان افزایش یافت و توزیع آن با توجه به شیوه نامه جدید و جامعه هدف در حال انجام است.
احمدیه اضافه کرد: اولویت توزیع گوشت با شرکت های تعاونی اعم از کارگری، کارمندی، فرهنگیان، روستایی و محلی و در مرحله های بعد با فروشگاه های زنجیره ای و سپس واحدهای صنفی است.
وی به افزایش 19 درصدی تعداد ثبت سفارش واردات به استان اصفهان از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این مدت 10 هزار و 500 فقره ثبت سفارش به ارزش سه میلیارد دلارانجام گرفته است.
احمدیه به واگذاری ثبت سفارش واردات و صادرات به سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها از ابتدای دی ماه سال جاری اشاره و اضافه کرد: در سه ماه گذشته سه هزار و 737 پرونده توسط سازمان صنعت اصفهان بررسی و از بین آنها سه هزار و 447 پرونده تایید و 299 پرونده رد شد.
اصفهان با بیش از پنج میلیون نفر جمعیت، 9 هزار واحد تولیدی کوچک و بزرگ با سرمایه 221 هزار میلیارد ریال و اشتغال 263 هزار نفر، حدود 840 معدن در حال بهره برداری با سرمایه گذاری بیش از 10 هزار میلیارد ریال و حدود 180 هزار واحد صنفی صنعتی ترین استان کشور بشمار می آید. 
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3479 ؛ 27 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین