آغاز ویژه‌برنامه نوروزی شبکه یک از امشب
0 -

میزبانی از چهره‌ها به مدت ۵ شب

آغاز ویژه‌برنامه نوروزی شبکه یک از امشب

آغاز ویژه‌برنامه نوروزی شبکه یک از امشب
25 اسفند 1397, 11:57 / کد خبر:72251
علی ضیا از امشب اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را آغاز می‌کند و به مدت ۵ شب میزبان چهره‌ها است.
علی ضیا از امشب اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را آغاز می‌کند و به مدت ۵ شب میزبان چهره‌ها است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان، چهره‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، خانواده شهدا و البته 11 چهره مردمی که طی طرح انتخاب چهره برتر سال، در برنامه «فرمول یک» معرفی شدند و بنا است یکی از آنها به عنوان تاثیرگذارترین فرد از نگاه مردم برگزیده شود نیز همراه با خانواده هایشان به برنامه می‌آیند.
 از شنبه 25 اسفند تا چهارشنبه 29 اسفند پخش این برنامه ادامه دارد و ساعت پخش برنامه از امشب تا سه‌شنبه حوالی ساعت 22:15 خواهد بود.
چهارشنبه نیز برنامه در دو بخش، روی آنتن می‌رود و بار اول از ساعت 19 تا 20:30 روی آنتن شبکه یک خواهد بود و بار دیگر نیز از ساعت 23 تا دقایقی پس از تحویل سال پخش خواهد شد.
این ویژه برنامه جنگی شاد و مفرح است که هر شب میزبان تعدادی از خوانندگان، بازیگران و ورزشکاران خواهد بود. فرمول یک هر شب تا ساعت یک بامداد ادامه خواهد داشت و در هر برنامه تعدادی از نامزدهای چهره مردمی سال به ابن برنامه می آیند.

امشب نیز علاوه بر حضور خوانندگان و بازیگران، "طناز بحری" و"محمدرضا عموزاد خلیلی" دو نفر از نامزدهای چهره مردمی سال 97 نیز حضور دارند. طناز بحری ریاست بخش هماتولوژی بیمارستانی در روتردام هلند را عهدار بود. او تصمیم می‌گیرد به ایران بازگردد و فعالیتش را در کشورش ادامه دهد. او جوانترین دکتر بیمارستان شریعتی به شمار می آید که مهاجرت معکوس از هلند به ایران او را تبدیل به چهره ای خبرساز کرده است.
محمدرضا عموزاد خلیلی هم یک قاضی اهل گالیکش است که بجای حکم زندان برای مجرمان، محکومیت های جالبی و جایگزینی را وضع می کند. در این شهر مجرمان به جای رفتن به زندان، با حکم این قاضی مشغول انجام شغل هایی مانند گل فروشی، کتاب فروشی و درختکاری هستند. این قاضی اعتقاد دارد کسی را که مشکل مالی دارد نباید روانه زندان کرد.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین