تبریک نوروزی رئیس جدید به اعضای اتاق بازرگانی اصفهان و فعالان اقتصادی
+1 -

تبریک نوروزی رئیس جدید به اعضای اتاق بازرگانی اصفهان و فعالان اقتصادی

تبریک نوروزی رئیس جدید به اعضای اتاق بازرگانی اصفهان و فعالان اقتصادی
3 فروردین 1398, 21:21 / کد خبر:72344
مسعود گلشیرازی در نخستین سال حضور خود در جایگاه ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در پیامی به اعضای اتاق و فعالان اقتصادی با تبریک سال نو، موضوعاتی پیرامون سال ٩٨ مطرح کرد.
درطليعه سال نو فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تبریک میلاد مبارك امیر المومنین علي ابن ابیطالب علیه السلام و فرارسيدن نوروز باستاني به شما عزیزان، این تقارن را به فال نیک گرفته و براي تمامي شما خواهران و برادران آرزوي سعادت، موفقيت و سلامتي مي نمايم.
نوروز كه باز آفرینی طبيعت و بيداري آن از خواب زمستانی است يكي از بارزترين نشانه هائيست که خداوند متعال آنرا شاخصي برای تبدیل حال آدميان به بهترین احوال مقرر فرموده و امسال شكفتن بهار چه فرخنده تقارن باشكوهي با میلاد يگانه مولود كعبه يافته است. علي آن وجود بي مثالي است که بدون تردید شاخص ترین الگوي بشریت و فخر عالميان، ميزان عدل الهي، خلف صالح و بر حق نبی مکرم اسلام، پيشواي مؤمنان و پرهيزكاران بود.
همكاران گرانقدر و عزيزم، حقيقت بهار را نمي توان بدون مشاهده تغييرات و توجه به شاخص هاي نهفته در متن آن درك نمود. براي انسان به عنوان جانشين حضرت حق بر روي زمين (خلیفه الله علی الارض ) مقرر شده است تا با تكيه بر علم و عدل، موجودي تأثير گذار باشد و برای بهار آفريني جهاد کند. اينك بر ماست تا به پا خيزيم و برای آینده اقتصادی جامعه خويش و بويژه استان خود بهاری دلنشین محقق سازيم.
مسیري سخت و دشوار در پيش است اما واصل شدن به بهار با همبستگي و تعامل و با تخصص گرايي و شاخص مداري ميسر خواهد شدو ما در دوره نهم اتاق بیش از پیش به اين امر مهم همت خواهيم گماشت وبا درك صحيح از شرايط اقتصادي حاكم بعنوان جهادگران اين عرصه ،عالمانه و خالصانه دست در دست هم خواهيم داد و با توجه ويژه به الزامات انقلاب صنعتي چهارم با تمركز بر اقتصاد دانش بنيان و با بكارگيري جوانان دانا و كارآفرين و بازرگانان توانا در مسير توسعه صادرات و تجارت الكترونيك و  گردشگري با استقرار اتوماسيونهاي اداري و صنعتي  و هوشمند گام خواهيم برداشت. ما همزمان با مطالبه گري و استفاده از ظرفيتهاي شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي از طريق تمركز بر بهبود شاخص هاي محيط كسب وكار
به خصوص در حوزه هاي مالياتي و تامين اجتماعي و سرمايه گذاري و حمايت قضائي از فعالان اقتصادي در عمل "رونق توليد" را در تحقق توسعه پايدار به فضل الهي رقم خواهيم زد.
مسعود گلشیرازی
رئيس اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین