برای مدیریت بحران های احتمالی آمادگی داریم
0 -

شهردار زاینده رود مطرح کرد:

برای مدیریت بحران های احتمالی آمادگی داریم

برای مدیریت بحران های احتمالی آمادگی داریم
5 فروردین 1398, 17:48 / کد خبر:72349
شهردار زاینده رود گفت: ستاد بحران شهرداری زاینده رود با حضور مستمر در محل خدمت‌ در آماده باش کامل بوده و ضمن ایجاد ارتباط و هماهنگی با سایر دستگاه های مرتبط و ستاد بحران شهرستان لنجان، تمام تدارکات لازم را برای مدیریت مشکلات احتمالی ناشی از وقوع سیلاب و آبگرفتگی‌ها در معابر شهری در شهر زاینده رود را پیش بینی کرده است.
ابوالفضل توکلی در نشست ستاد بحران شهرداری زاینده رود اظهار کرد: شهرداری‌ها وظایف متععدی را در حوزه‌های مختلف عمران شهری، امور فرهنگی و اجتماعی و خدمات شهری شامل مدیریت پسماند، فضای سبز، بهداشت و نظافت شهری، ایمنی و آتش‌نشانی و... را بر عهده دارند.
وی افزود: اما یکی از مسائلی که کارشناسان همواره برای تحلیل وضعیت عملکرد مدیریت شهری به آن توجه جدی دارند تاب‌آوری شهر در برابر حوادث بوده و برهمین اساس مدیریت شهری زاینده رود همواره خود را موظف به پیش‌اندیشی بحران های پیش رو و آمادگی در مقابله با حوادث دانسته است.
شهردار زاینده رود تصریح کرد: رویکرد شهرداری زاینده رود در این خصوص همواره اقدامات مقابله‌ای و پیشگیرانه بوده و با توجه به اعلام سازمان هواشناسی استان اصفهان و ستاد مدیریت بحران شهرستان لنجان درخصوص احتمال وقوع سیلاب اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری زاینده رود برای مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از سیلاب آماده گی کامل قرار داشته و تمهیدات لازم جهت کاهش خسارات احتمالی و تامین امنیت مسافران نوروزی به عمل آمده است.
وی عنوان کرد: با تمهیدات اتخاذ شده توصیه و هشدارهای لازم در خصوص عدم توقف در حاشیه و بستر رودخانه زاینده رود و مناطق مستعد به سیلاب و نصب چادر در مناطق ساحلی و مسیل ها به شهروندان داده شده تا در صورت وقوع سیلاب دچار چالش های جدی نشویم.
توکلی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع ستاد بحران شهرداری زاینده رود با حضور مستمر در محل خدمت‌ در آماده باش کامل بوده و ضمن ایجاد ارتباط و هماهنگی با سایر دستگاه های مرتبط و ستاد بحران شهرستان لنجان، تمام تدارکات لازم را برای مدیریت مشکلات احتمالی ناشی از وقوع سیلاب و آبگرفتگی‌ها در معابر شهری  در شهر زاینده رود را پیش بینی کرده است تا بتوانیم با این مشکلات به خوبی رو به رو شویم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین