خروش دوباره آبشار هلکی
0 -

خروش دوباره آبشار هلکی

خروش دوباره آبشار هلکی
7 فروردین 1398, 00:51 / کد خبر:72351
شهردار چرمهین گفت: بارش های شب گذشته باعث شد آبشار شاهلولاک خروشان و زیبایی آن دو چندان شود و علاوه بر آبشار دایمی، آبشار فصلی معروف به هلکی نیز خروشان شد.

شهاب ثابت راسخ با بیان اینکه بارش شدید باران در شب اخیر در چرمهین به خوبی کنترل شد، اظهار کرد: معمولا شروع بارش شدید باران باعث حرکت روان اب‌ها و به تبع آن وقوع سیلاب می‌شود و با توجه به تداوم بارش ها در شب گذشته و احتمال وقوع سیلاب نیروهای شهرداری چرمهین در آماده باش کامل قرار گرفتند.

 

وی با بیان اینکه پیش بینی بارندگی شدید در ستاد بحران شهرداری چرمهین از آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها جلوگیری کرد، افزود: خوشبختانه با حضور ماموران آتش نشانی، خدمات شهری، خدمات موتوری و دیگر پرسنل شهرداری و انجام اقدامات لازم از وقوع سیلاب در معابر شهری جلوگیری شد و با وجود شدت بارش ها شهر چرمهین با مسایل بحرانی مواجه نشد.

 

شهردار چرمهین با بیان اینکه آبشار شاهلولاک یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری چرمهین به شمار می آید، تصریح کرد: بارش های شب گذشته باعث شد آبشار شاهلولاک خروشان و زیبایی آنها دو چندان شود و علاوه بر آبشار دایمی، آبشار فصلی معروف به هْلکی نیز خروشان شد.

 

وی ادامه داد: خروش آبشار شاهلولاک شهروندان و گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده و به منظور بهره مندی از طبیعت چشم نواز و مواهب خدادادی این منطقه حضوری چشمگیر داشته اند و این حضور پرشور آمادگی دوچندان شهرداری چرمهین را برای مقابله با حوادث احتمالی رقم زده است.

 

ثابت راسخ متذکر شد: به خانواده‌ها توصیه می‌ شود هنگام بارندگی به هیچ وجه برای صعود به آبشار شاهلولاک اقدام نکنند چراکه احتمال لغزندگی و خارج شدن سنگ از زیر پای آن‌ها و در نهایت وقوع حوادث ناگوار وجود دارد.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین